banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Çocuklarına Recep, Tayyip ve Erdoğan isimlerini verdi

Gümüşhane'de üçüz bebeklere "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" isimleri verildi

Gümüşhane 08.08.2020, 15:41
Çocuklarına Recep, Tayyip ve Erdoğan isimlerini verdi

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde yaşayan Tarık ve Gülüşan Şen çifti, 6 ay önce dünyaya gelen üçüz bebeklerine "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" isimlerini verdi.

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, beraberindeki İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, AK Parti Kürtün İlçe Başkanı Yücel Yusufoğlu ve AK Parti Gümüşhane Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ülker ile Şen çiftini ilçe merkezindeki evlerinde ziyaret etti.

Şen çiftini tebrik eden Köse, üçüzlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin verilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Köse, AK Parti'de mahalle temsilcisi olarak görev alan Tarık Şen'i, gerçekleştirdikleri istişareler sonucunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı yapmaya karar verdiklerini belirterek, "Çok isabetli, çok da hayırlı bir karar oldu. Burada olmaktan ziyadesiyle mutlu oldum. Hayatımda ilk defa üçüz kardeşler gördüm. İsimlerinin Recep, Tayyip ve Erdoğan oluşu da bizi ayrıca memnun etti. Bu bizim milletimizin, Gümüşhaneli, Kürtünlü hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini gösteriyor." dedi.

AK Parti İl Başkanlığı olarak Şen ailesine maddi ve manevi destek sağlayacaklarını vurgulayan Köse, şunları kaydetti:

"Allah hem bu evlatlarımıza hem de Cumhurbaşkanımıza sağlıklı, uzun ömürler versin. Vatanımıza, milletimize ve ailelerine hayırlı evlat olarak büyümeyi nasip etsin. Bu yavrularımızın 86 yıl aradan sonra Fatih Sultan Mehmet Han'ın emaneti olan Ayasofya Camisi'ni müzeden yeniden aslına rücu ettiren dünya liderimiz saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın isimlerini taşıması bizleri mutlu etti. İnşallah Recep'in, Tayyip'in ve Erdoğan'ın bahtları açık olur."

Tarık Şen ise Köse ve beraberindekilere ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. 

Üçüz bebekleri olacağını öğrendiğinde çok şaşırdığını anlatan Şen, "Eşimle 8 yıl önce evlendim ve iki çocuğumuz oldu. Üçüz çocuklarımız olacağını öğrendiğimizde ilk başta şaşkınlık yaşadık ama sonradan alıştık. Hem doğumdan önce hem de sonra zorlu bir süreç yaşadık. Çok şükür evlatlarımız sağlıklı şekilde dünyaya geldi." diye konuştu.

Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini dile getirerek, "Allah onu başımızdan eksik etmesin. Eşimin de rızasıyla çocuklarımızın ismini Recep, Tayyip ve Erdoğan koyduk. Çok mutluyuz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la tanışmayı çok istediğinin altını çizen Şen, "O bir dünya lideri, Allah ondan razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizi külliyeye davet etmesini ve çocuklarımızla anı fotoğrafı çekilmesini çok istiyoruz." ifadesini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Turkoglu Turk. 2 ay önce
en iyisi cocuklarin ismini soyle koysaydiniz Dolar Euro Altin yakisirdi boyle yazik ettiniz cocuklara hayatlarini bitirdiniz!!!
Fatih sağlam 2 ay önce
Mustafa kemel ismiyle sıradan kişilerin ismini karşılaştırmayın lütfen
Atapark 2 ay önce
M k atatürk koysa idi severdin dimi
Elif uzun 2 ay önce
Çok zorlandın belli soda iç iyi gelir
Gümüşhane 29 2 ay önce
Bizde üçüz bekliyoruz,isimlerini Kemal'Kerem'Kılıçtaroğlu koyacağız,inşAllah
Gümüşhane 29 2 ay önce
Mustafa Kemal ismi her kula nasip olmaz"
fatih 2 ay önce
gereksiz bir haber
Suat 2 ay önce
Anne ve Baba‘nın bir vazifesi de çocuğuna hayırlı bir isim koymaktır. Bu mesele basit siyasi mülahazalara kurban edilmemelidir.
Gümüşhane 29 2 ay önce
Ey benim Gümüşhanem,sene 2020,ve hala aynı yerde
cevdet yıldız 2 ay önce
isimler iyide inişahlah onlarında gemileri ucakları yatlasrı yurt dışında paraları olur
Süleyman 2 ay önce
Allah akıl fikir versin.
cevdet yıldız 2 ay önce
yazık cocukları siyasede alet etmeyin sorsan babalarıişsiz veya askari ücretle calışıyor sen tut 50 milyar alan adamın ismini koy
Hasan 2 ay önce
Allah uzun ömürler versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@