banner556

Yılbaşı talihlisi 337 gün sonra ortaya çıktı! Bakın neden beklemiş

337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı.

GENEL 03.12.2020, 18:20
Yılbaşı talihlisi 337 gün sonra ortaya çıktı! Bakın neden beklemiş

Milli Piyango İdaresi'nin 31 Aralık 2019'da gerçekleştirilen yılbaşı özel çekilişinde 80 milyonluk büyük ikramiye 4 talihliye çıkmıştı. Rakamlar çeyrek biletlere isabet ettiği için 80 milyonluk ikramiye 4'e bölünmüş, kişi başı 20'şer milyon lira düşmüştü. Talihlilerden 3'ü ikramiyesini almış 1'i ise gizemini koruyordu.

337 GÜN SONRA ORTAYA ÇIKTI

Tüm Türkiye'nin merak ettiği gizemli talihli 337 gün sonra ortaya çıktı. İkramiyenin Hazine'ye devredilmesine 28 gün kala müdürlüğe başvurarak 20 milyon lirasını talep eden talihli, "1358490" numaralı bileti İzmir'in Konak ilçesinden satın aldı.

BİLETİ UNUTMUŞ

53 yaşında, evli ve 3 çocuk sahibi olan talihli serbest meslekle uğraşıyor ve aylık ortalama geliri 3 bin 500 lira. Neden ikramiyeyi almak için 337 gün beklediği merak edilen talihli bileti unuttuğunu belirterek şunları söyledi:

"İş yerimin kira kontratı yılbaşında dolacak. Bu nedenle eski kira sözleşmemi ararken, sözleşmenin yer aldığı dosyada bileti tesadüfen gördüm. Bilet aldığım tamamen aklımdan çıkmış."

Yorumlar (5)
Satarili 2 ay önce
Adama ikramiye iki kere çıkmış gibi
Trabzonsporlu 2 ay önce
kumar haramdır,uzak durun
Bedri 2 ay önce
KumarIn her türlü sü haramdır helal olanıda batırır helak eder o paradan Hayır gelmez geçmişte bu tür paralar kazananlara bir bakın hiç biri Hayır görmedi
mehmet 2 ay önce
yaw he he bizde yedik he milletin piyango ve sans oyunlarina guveni sifir artik sizse biliyorsunuz bu haberlerle guven tazelemeye calisiyorsunuz inanmayab arastirsin sayisal cekisili bitiyorcekilis saatinden sonra oynanan kupona ikramiye cikiyor ve okada amatorlerki milli piyangonun sayfasinda yayinliyorlar saati degismeden gevti o isler daha bilet almiyorum alanida uyariyorum
Aaaaa 2 ay önce
Kendi adamlarından birine haber yapmışlar.. Şans oyunları artık tamamen düzmece yalan dolan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@