Siyasi Parti liderinden aşı karşıtlığını artıracak sözler: "Kısırlaştırıcı olabilir"

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan'dan aşı karşıtlığını yükseltecek sözler: "Yapılan aşılar kısırlaştırıcı olabilir."

GENEL 17.04.2021, 22:31
Siyasi Parti liderinden aşı karşıtlığını artıracak sözler: "Kısırlaştırıcı olabilir"

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Türkiye'de koronavirüs vaka sayısının 60 bine ulaştığı gün çok tartışılacak bir açıklama yaparak koronavirüs aşılarının kısırlaştırabileceği iddiasında bulundu. Erbakan'ın sözleri tepkiye neden oldu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yerel bir televizyon kanalında konuk olduğu programda aşı karşıtlığını yükseltebilecek açıklamalarda bulundu.

Kovid-19 aşılarıyla kısırlaştırmanın hedeflenmiş olabileceğini öne süren Erbakan, "Bill Gates olsun, bunların önde gelenleri olsun. 'Efendim kaynaklar yetmiyor', 'Gıda imkanı yetmiyor', su kaynağı yetmiyor' 'Onun için nüfus çok fazla, azaltmak lazım' diye zaten söylüyorlar. Pandemi azaltmasa bile yapılacak aşılarla birlikte böyle bir şey yapılması mümkün olabilir. Allah göstermesin yani kısırlaştırıcı." ifadelerini kullandı.

"KORONA SÜRECİ SİYONİZM PLANLARINA HİZMET EDİYOR"

Erbakan, "Afrika'da pek çok bölgede bu biyolojik silahları kullandıklarını anlatıyor Amerikalı yazarlar ifade ediyorlar. Amerika'da nerede ve nasıl geliştirdikleri ve Afrika'da nerede nasıl suya kattıkları. Bu korona da daha gelişmiş versiyonu olabilir. Biz bunu ifade ettiğimiz zamanlarda İsrail ve İspanya basınında bu haber oldu. Biz dedik 'şüphelerimiz var. Çünkü bu korona süreç dünya siyonizmin planlarına hizmet ediyor. Hem nüfusun azaltması, sağlığın bozulması hem ekonominin çökertilmesi. Bütün ekonomiler çöktü" dedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Sağlık Bakanı'nın ve bilim insanlarının aşı tavsiyesi yaptığı dönemde Fatih Erbakan bu sözleri aşı karşıtlığını körükleyeceği düşüncesiyle sosyal medyada tepki çekti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
BenDeniz 6 ay önce
Aynen Fatih Erbakana katılmakla birlikte küresel güçlerin aşı savaşlarına bizim ülkemizde bütün doktorlar Prof lar satın alınmışlardır. Siyasi partileri akp,chp,mhp,iyi parti hepsini satın almışlar yeni dünya düzeni bu. Pandemiyle birlikte yeni milyar dolar zenginleri türedi, yani pandemi sektör halini almıştır. İnsanları öldürüyorlar bir insana günde 16 tane hap sabah 8 akşam 8 bütün organlar iflas ediyor ya kalp krizinden ya ak ciğer nefessizlik ya da bütün organlar iflas ediyor herkese her yaşa aynı tedavi yöntemi nerede görülmüş böyle saçma tedavi.
Mantıklı 6 ay önce
Bende aylardır bunu anlatmaya çalıştım. Bu P(l)andemi kesinlikle tesadüf yada kaza ile gelen bir olay değil !! Bu planlanmış ve yürürlüğü konulmuştur !!Hedef: Dünya Nüfusunu azaltmak !! Sistem, (çoğunluğunu Siyonistler oluşturuyor) bunun derdinde !!
Hidayet ALTUNTAŞ 6 ay önce
Sayın Fatih Erbakan tıpkı babası gibi,dosdoğru konuşmuştur .
Teml 6 ay önce
Adam doğru diyince tepki çekiyor :) DESTEKLİYIRUMMM
128m.d. 6 ay önce
KAÇAK ARANIYOR!
Misafir 6 ay önce
Hayat Orman hayati gibi Yasamak için ya öldüreceksin yada öldüreceksin.Gelinen nokta bu
Arif61 6 ay önce
İnsan anlama özürlü olunca galiba senin gibi oluyor 120 m.d nerde olduğunu solcu İLHAN KESİCİ anlattı .ama anlamak için beyin gerek Aslında soru şu 28 ŞUBAT döneminde bankaları kim hortumladı
fatih 6 ay önce
sars cov 2 syonistmiymiş ?
Hidayet ALTUNTAŞ 6 ay önce
Aynen öyle beyefendi.
Ayhan kurt 6 ay önce
Ayıdan post Avcıda n trabzona hoca olmaz olsa olsa antrenör olur trabzonsporun gerçekleri başka avcının başka çakma avrupai futbol oynatıyor güya ya arkadas seyirci olsa böyle futbol oynatamaz alışmış basaksehirde bağıran yok çağıran yok oh mis ulan ebemde orada hocalık yapar milli takımda bi arda denen kurufasulyeciye laf geçiremedi be neyin kafası bu market takmaya özkan sümer olunmuyor biradin bu ayakları
ünal 6 ay önce
covit 19 a karşı kullanılan aşıya karşı çıkan kısırlaştırıyor diye açıklama yapan fatih Erbakan gibiler felci aşısı için bile kısırlaştırıyor diye zamanında itiraz edilmiş bende o aşıdan olamayıp tekerlekli sandalye kullanan biriyim şaşırdım kaldım karadenizdede çocuk felci yüzünden çok engelli arkadaşlarımız var en son vaka ağrıda 1998 yılında görlümüş bu işler çok hassas hayati meseleler
Murat Başkan 6 ay önce
bu duruma karşı yerli aşıyı geliştirecek kaç bilim adamı var.. üniversitelerin kimya fizik ve biyoloji bölümleri bir bir kapanmış geride kalanlarda en son bilmem kaç yıl önce mikroskop görmüş.. haliyle bilim adamın yoksa şüpheler olacaktır..kısırlaştırma eğer olacaksa kısırlaşırmaya karşı üretkenlik aşısını yapacak bilim insanları olmalı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@