banner556

Prof. Dr. Uğur Şahin'den umutları yıkan açıklama! Normalleşme için bakın ne dedi

BioNTech CEO'su Prof. Dr. Uğur Şahin'den korkutan açıklama.

GENEL 29.12.2020, 08:54
Prof. Dr. Uğur Şahin'den umutları yıkan açıklama! Normalleşme için bakın ne dedi

BioNTech CEO'su Prof. Dr. Uğur Şahin, yeni tip koronavirüsün 10 yıl boyunca bizimle olacağını söyleyerek yeni salgınlara hazırlıklı olma çağrısı yaptı. Şahin ayrıca normalleşme için yaz sonunu işaret etti.

Amerikan ilaç şirketi Pfizer ile ortak geliştirdikleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı ile dünyada adından çokça söz ettiren BioNTech'in CEO'su Prof. Dr. Uğur Şahin, sanal ortamda katıldığı bir toplantıda pandeminin gidişatı hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Kovid-19 virüsünün 10 yıl boyunca daha bizimle olacağını söyleyen Şahin, "Dünya ne zaman normale döner?" sorusuna, "Yeni bir 'normal' tanımına ihtiyacımız var. Virüs önümüzdeki 10 yıl boyunca bizimle kalacak. Orada olacağı gerçeğine alışmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

NORMALLEŞME İÇİN YAZ SONUNU İŞARET ETTİ

Salgında zaman zaman yükselmelerin olabileceğini aktaran Şahin, bulunan aşılar sebebiyle yaz sonunda daha normal bir hayata geçilebileceğini söyledi.

Şahin bu kış mevsimi için umutlu konuşmazken; önümüzdeki kış mevsiminde durumun daha kontrol altına alınmış olmasını beklediğini kaydetti.

Yorumlar (6)
MALATYALI 3 hafta önce
anlaşılan küreselciler sanada para yedirmiş sende insanları korkutmaya başlamışssın ne senin aşından nede çin in aşısından yaptırmıycam insanların aklıyla dalga geçmeyin yeter korku saçtığınız
kerem 3 hafta önce
iLACINI SATMAK ICIN NORMALDIR DIYE DUSUNUYORUM VESVESESİ
Trabzonlu 3 hafta önce
insan bazen karamsarlaşıyor diyorumki böyle bir yaşam olurmu nasıl iş bir aşıyı bulamıyorlar bul salarda yine olmayacak diye garantisi yok neşemiz bitmiş durumdayız
Trabzonlu 3 hafta önce
insanları avuc icine almışlar her istedikleri tarafa dönderiyorlar en tehlikeliside bu
Trabzonlu 3 hafta önce
bu vurüs bizi maf etti iş yok borcumuzu ödeyemiyoruz gara gara düşünüp duruyoruz üşkaatcı durumuna düştük ne olacak halimiz
yakun 3 hafta önce
Ne demesini beklerdiniz? Bu adam profesör; padişah gibi mi konuşacaktı? Çıkıp Eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Covid-19 demesini mi bekliyordunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@