alexa metrics

banner560

banner572

Kılıçdaroğlu meydana iniyor! İşte startı vereceği il

Kılıçdaroğlu seçim havasına girdi, meydanlara iniyor. Startı vereceği ili de belirledi.

GENEL 24.11.2021, 19:08
Kılıçdaroğlu meydana iniyor! İşte startı vereceği il

Sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik ağır eleştirilerde bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, milletin sesini dinlemek için meydanlara ineceğini ifade etti.

Bir süredir erken seçim çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı yeni paylaşımında "Anayasamızın bize tanıdığı hakları kullanarak, milletimizin sesini dinlemek üzere, 'Haydi Meydana' diyorum. İlk mitingimiz Mersin'de" ifadelerine yer verdi.

Döviz kurundaki hareketliliğin ardından muhalefet liderlerinden ardı ardına açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bir süredir erken seçim çağrısında bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda şimdiden meydanlara ineceğini duyururken ilk mitingin Mersin'de olacağını söyledi.

"MUTFAKLARIMIZDA BÜYÜK BİR YANGIN VAR"

Kılıçdaroğlu paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Kifayetsiz Erdoğan'ın iktisadi temellerden tamamen uzak ekonomi yönetimi, liyakatsiz bürokratlar ile birleşince, ülke kaosa sürüklendi. Türk Lirası serbest düşüşe geçti. Mutfaklarımızda büyük bir yangın var. Marketlerde karne uygulamaları başladı. Esnafımız satacak mal bulamıyor.

"İLK MİTİNGİMİZ MERSİN'DE"

Şahıs ve şürekâsı açık ve net söylüyorlar: "Ülkeyi o kadar fakirleştireceğiz ki, yurt dışından gelenler çok ucuza insanımızın emeğini sömürebilecek." Ülkenin geleceği ile ilgili tek vaatleri sömürülmenizdir. Satacak bir şey kalmayınca, fakirliğimizi satmaya karar verdiler. Ey Şahıs, ey ucube rejim, ey yarı cahil kadrolar, ey bu ucube koalisyonun dilini yutmuş küçük ortağı, bellidir ki sizde akıl galip gelmeyecek. Anayasamızın bize tanıdığı hakları kullanarak, milletimizin sesini dinlemek üzere, "Haydi Meydana" diyorum. İlk mitingimiz Mersin'de!"


Yorumlar (3)
desteptul.... 2 gün önce
bence meclis denen bir sey zaten yok .
cooktaaan meydanlarda olmaliydi . hatta hic meydanlardan ayrilmamaliydi .
saibeli referandumdan sonra ?
SSSSSS 2 gün önce
HADİ LENNNNNNNNNNNNNN
doğrucu davut 2 gün önce
Eğer Kılıçdaroğlu aday olursa ülke 5 yıl daha kaybeder.Bu ülke 5 yıl daha kaybederse 40 yıl geriye gider. Allah sonumuzu hayır etsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@