alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Kılıçdaroğlu: "Beni tutuklamak istiyorlar"

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan gece yarısı paylaşımı: "Beni tutuklamak istiyorlar."

GENEL 03.07.2021, 23:49
Kılıçdaroğlu: "Beni tutuklamak istiyorlar"

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, gece yarısı dikkat çeken bir video yayınladı. Kılıçdaroğlu videosunda hakkındaki fezlekeye ilişkin, "Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu çünkü korkmanızı istiyorlar" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından video yayınlayarak, gençlere seslenmeye devam ediyor. Kılıçdaroğlu, bu sefer de hakkındaki fezlekelere ilişkin bir video yayınlayarak, kendisinin hapse atılmasının istendiğini söyledi.

"ÖDENECEK NE BEDEL VARSA BAŞIM ÜSTÜN"

Kılıçdaroğlu, paylaşımında "Beni hapse attıracakmış, bir an tereddüt edersem namerdim! Türkiye'nin hafızasında bir gün solacaksın Erdoğan ve bunun için ödenecek ne bedel varsa başım üstüne. Hodri meydan!" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, video mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili halkım, dostlarım, yol arkadaşlarım ve sevgili gençler. Hakkımda düzenledikleri fezlekeyi TBMM'ye hafta içinde gönderdiler. Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu çünkü korkmanızı istiyorlar. Sakın ha korkmayın gençler, sakın ümidinizi kaybetmeyin, daha güzel Türkiye'ye çok çok yakınsınız, bunu bilin.

"ÖNÜME MERMİ ATTILAR, BU ÜLKEDE YAŞANMAZ" DEMEDİM

Sevgili gençler, bir taneniz bile bu tehditler nedeniyle artık bu ülkede yaşanmaz derse varsa bir hakkım helal etmem bilesiniz. Bakın gençler, önüme mermi attırdılar, bu ülkede yaşanmaz demedim. Şehit cenazesinde öldürmek istediler beni, demedim ben bu lafı. Bulunduğum evi ateşe verin diye bağırıyordu iktidarın provokatörleri, ben o lafı içimden dahi geçirmedim. Bulunduğum konvoya silahlı saldırı yapıldı, her türlü iftirayı, her türlü algıyı, pisliği son 10 senede yaptılar, bana ve aileme tüm bunları yaşattılar, bir kere bile demedim. Bu ülkede yaşanır, bu ülkede çok güzel yaşanacak gençler.


Yorumlar (7)
Tursun 5 ay önce
fetö operasyonuyla gelip deniz baykalı ham yaparken sesin çıkmıyordu ülkenin sol kolu sayenizde yok akp nin şu ana kadarki iktidarı sizin beceriksizliğinizden biraz sorgulayın kendinizi
Erdil 5 ay önce
Bu da kendini nimetten sayıyor
Gökhan 5 ay önce
Bunu reis tınlamıyor bu ne sanıyor kendini
...... 5 ay önce
Senin bu ülkeye yaptığın ihanetlerin elbet bir gün hesabı sorulacaktır, olmazsa ahirette bunların hesabını vereceksin. Sen bu ülkeyi defalarca sattın, ne için Dersim'in intikamını almak için. Yemek yediğim kabı kirlettin.
K.Atamer 5 ay önce
Türkiye hariç sen her hangi ülkede bu şekilde bir vatan hainliği pozisyonunda muhalefet olsaydın değil tutuklamak seni müebbet veya idam ederlerdi.
Vatandaş 5 ay önce
Yalanın batsın. Artık iğrençleşiyorsun. Bu milleti ahmak, anlamaz yerine koyma artık
Ersan 5 ay önce
Ortaklık yaptıklarından gelmiş olmasın önüne atılan nesne?... Bu milleti enayi mi zannettin?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@