7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

KGF’de seçim! Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu

KGF 4’üncü Olağan Genel Kurulu ve 9. Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu´da gerçekleştirildi.

GENEL 25.07.2022, 15:35
KGF’de seçim! Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu (KGF) 4’üncü Olağan Genel Kurulu ve 9. Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu´da gerçekleştirildi. Seçime tek liste giren Erdoğan Erişen, yeniden başkanlığa seçildi. 

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu.

Demirören Haber Ajansı Karadeniz Bölge Şefi Muhammet Kaçar Genel Koordinatörlüğe getirildi. 

Taka Gazetesi Genel Yayın Müdürü Yusuf Turgut Onur Kurulu’na, Haluk Ayyıldız Denetleme Kurulu’na Murat Taşkın ve Ergun Ata da Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu delegeliğine seçildiler.

2013 yılının Mart ayında Karadeniz’deki Gazeteciler Cemiyetleri ve dernekleri tarafından kurulan Karadeniz Gazeteciler Federasyonu’nda seçim heyecanı yaşandı. Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen seçim açılış konuşmalarıyla başladı. 

Divan Kurulu Başkanlığını Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir, yardımcılıklarını ise Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Murat Taşkın, Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk. 

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanlığına, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen tekrar seçildi.

“Birlikte iyi şeyler yapacağız”

Kendisine ve yönetimine 3 yıl daha görev veren ve güven duyan delegelere teşekkür eden Erişen, sözlerini şöyle sürdürdü; "Önümüzde zor bir süreç var. Hem içinde bulunduğumuz sektörün hem de ülkemizin ekonomik sıkıntıları içerisinde zor bir süreç geçireceğimizi görüyoruz. Diliyoruz ki pandeminin etkisinden tam çıktığımız bir dönemde sektörümüz hem yasal hem de ekonomik anlamda yeni krizler yaşamaz. Bu süre içerisinde Konfederasyonumuzun önderliğinde sizlerle birlikte her türlü çalışmayı yerine getirmeye söz veriyoruz. Son dönem pandemiyle geçti. Federasyonumuzun kuruluşunda emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmadınız. Bu 3 yılın sonunda inşallah sorunlarımızın birçoğu çözülmüş olur. Birlikte iyi şeyler yapacağız.”

Konuşmaların ardından Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Erişen tarafından emeği geçenlere teşekkür plaketi takdim edildi. 

Erdoğan Erişen başkanlığındaki Karadeniz Gazeteciler Federasyonu yönetimi şu isimlerden oluştu: Cengiz Demirel, Cihan Okur, Ersen Küçük, İhsan Uluözü, Metin Kaya, Murat Okumuş, M.Erkan Yılmaz, Mustafa Bayrak, Sezai Köprülü, Zeki Alkan

Genel Koordinatör: Muhammet Kaçar

Denetleme Kurulu: Tolga Gül, Halil Ayyıldız, Durmuş Karaağaç

Onur Kurulu: Bekir Bayram, Hacı Bulut, Hüsnü Acar, Mustafa Emen, Şevket Erzen, Yusuf Turgut 

Üst Kurul Delegeleri: Bekir Bayram, Bülent Velioğlu, Cengiz Demirel, Cihan Okur, Erdoğan Erişen, Ergün Ata, Ersen Küçük, Hacı Bulut, İhsan Uluözlü, Metin Kaya, Murat Okumuş, Murat Taşkın, M. Erkan Yılmaz, Mustafa Bayrak, Mustafa Emen, Sezai Köprülü. Şevket Erzen, Zeki Alkan.

KGF’de seçim! Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu

KGF’de seçim! Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu

KGF’de seçim! Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu

KGF’de seçim! Ersen Küçük Genel Başkan Vekili oldu


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@