Bir Türk kripto para borsası daha faaliyetlerini durdurdu

Vebitcoin isimli Türk kripto para borsası faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

GENEL 23.04.2021, 21:03
Bir Türk kripto para borsası daha faaliyetlerini durdurdu

Thodex'in ardından Vebitcoin isimli Türk kripto para borsası iflasın eşiğinde olduğunu belirterek faaliyetlerini durdurma kararı aldığını açıkladı.

Şirket yazılı olarak yaptığı açıklamada, "Yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık" ifadelerine yer verdi.

Türkiye, kripto para borsası Thodex skandalını şokunu daha atlatamamışken dünden beri problemlerin meydana geldiği Vebitcoin isimli Türk kripto para borsasından da kapanma kararı geldi.

"EN YAKINDA SÜREDE BİLGİLENDİRECEĞİZ"

Vebitcoin isimli Türk kripto para borsası iflasın eşiğinde olduğunu belirterek yaptığı yazılı açıklamada, "Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız." ifadelerine yer verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Ali Papa 6 ay önce
Bu şirketlerle ilgili ilginç olan,20 li yaşlarda ve daha önce yetkili olarak finans şirketlerinde tecrübesi olmayan gençler tarafindan kurulmuş olmaları.Bir banka kurabilmek için neredeyse iğne deliğinden deve geçirmek misali şartlar varken,küçük hatta orta düzeyde bir bankada gerçekleşebilecek milyarlarca dolar işlem yapabilme imkanı ,birkaç yüzbinlira sermaye ile kurulan ve finansal tecrübesi olmayan 5 kişinin kuracağı şirketlerce yönetiliyor.Orta yaş üzeri olanlar banker krizini hatırlayacaktır.İnsAllah kripto borsamiz daha büyük bir banker krizine dönüşmez .
Ercan 6 ay önce
Çok övülen Z kuşağı (Zurna kuşağı) bu. Her şeyi onlar bilir. 100 lira bulunca onu 1 senede 500 Lira yapabileceğini (!) iddia ederler. Hatta yemin de ederler. Tarih bilgileri çoğunda sıfırdır. Cep telefonu ya da tableti olmasın asla yaşayamazlar. Millette de VOLE vurma hastalığı olunca kolaylıkla AV bulabiliyorlar. İnşAllah bu kadarla kalır bu iş. Bilinmedik işlere girmemeyi öğrenmeli bu millet.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@