En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Fanatik Trabzonsporlu Kemal Yiğit için en anlamlı maç

Trabzonspor 22.10.2018, 14:32

Trabzonspor bugün saat 20.00'da sahasında Erzurumspor'u konuk edecek. Bu karşılaşma Trabzonspor için ne kadar kritik olsa da Fanatik Trabzonspor taraftarı Şota Kemal olarak tanınan  Kemal Yiğit için farklı bir anlam taşıyor. Kemal Yiğit bu maç için Erzurum'dan kalkıp Trabzon'a geldi ve Haber61 miklrofonlarına duygularını anlattı.

Trabzonspor'un kendisi için çok şey ifade ettiğini belirten Kemal Yiğit, Trabzon şehrinde şampiyonluk kokusunu aldığını belirtti ve "Trabzonspor bu kşamki maçı kazanacaktır. İstediğim tek şey dostluk içinde bir maç olması, Trabzonspor'dan da isteğim 2 farktan fazla atmaması" dedi.

Erzurum'da kendisiyle şakalaşıldığını belirterek "Maça gelmeden önce bana hamsi tava yap gel dediler ben de onlara cağ kebabı yapacağız dedim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
süleyman 3 yıl önce
Adamsın dayı
abdi abi 3 yıl önce
trabzonsporluluk bir ruhtur..biri erzurumdan gelir..diğeri kapısından gecer içeri girmez..bende erzurumluyum..ama sülalem ve ben fanatik trabzonsporluyuz..memleketimin takımına bu maç hariç başarı lar diliyorum..inşallALLAH ligde kalılarlar ve hakettikleri şekilde üst sıralara oynarlar.. ama bugün yer bor bordo gök maviiiiiiiiiiiiiii
trabzonlu61 3 yıl önce
kardeş şehrimiz erzuruma ve tüm erzurumlu kardeşilerimize selamlar saygılar.Yaşasın anadolu kardeşliği

Gelişmelerden Haberdar Olun

@