Emekli maaşını başka bankaya taşıyarak promosyon almak isteyenler için bugün son gün.

Henüz promosyon ödemesi almayanlar mesai saati bitimine kadar işlemlerini yapmak zorunda. 30 Eylül'ün son gün olduğunu öğrenenler bankalara akın etti. Bazı illerde işlemlerini kampanya bitmeden yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Emekli maaşı promosyonları için kampanya 10 Eylül tarihinde başladı. Sadece kamu bankaları değil, aynı zamanda özel bankalarda kampanyaya dahil edildi. Bunun üzerine bankalar arasında rekabet başladı. Promosyon ödemeleri 10 bin TL'ye kadar çıkarıldı. Kampanya için ayrılan süre ise bugün sona eriyor.

Çalışana yemek ve ısınma yardımı ödemelerinin detayları belli oldu Çalışana yemek ve ısınma yardımı ödemelerinin detayları belli oldu

KAMPANYA İŞLEMLERİNİ SON GÜNE BIRAKANLAR UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU
Diğer yandan kampanyaya yönelik işlemlerini tamamlamayan ve son güne bırakan vatandaşlar banka şubelerinin önünde uzun kuyruklara neden oldu. Sivas'ta emekli maaşını başka bankaya taşıyarak promosyonundan yararlanmak için son günü bekleyen vatandaşlar yoğunluk yarattı.

Sivas'ta bankaların verdiği maaş promosyonlarından yararlanmak için son günü bekleyenler işlem yaptırabilmek için günün ilk saatlerinden itibaren banka şubelerine akın etti. 50 kilometre uzaklıkta olan köyden gelen Abdurrahman ışık, "Ben Yakupoğlan köyünden geldim. Daha yeni geldim yarım saat olmadı. Kuyruk uzun 2 saat kadar beklerim belki. 50 kilometre yoldan geldim. 7 bin lira promosyon alacağım sanırım" şeklinde konuştu.