Trabzon’da oda-borsa müşterek toplantısı yapıldı

Ekonomi de sıkıntıların yanı sıra birlikte hareket edilmesi kararı alındı.

Trabzon’da oda-borsa müşterek toplantısı yapıldı
banner432

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı (TOBB) Trabzon’da ki oda ve borsaların yöneticileri bir araya gelerek son ekonomik gelişmeleri ele alıp, sıkıntılar ile çözüm yolları üzerinde görüş alış verişinde bulundular.

Trabzon Ticaret Borsası’nın (TTB) ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Trabzon ile Of Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri katıldılar.

TTB Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk, Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Trabzon TSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Of TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral ile yöneticiler ve genel sekreterlerin katıldığı ve yaklaşık 4 saat süren toplantıda, genel ve yerel ekonomi ele alındı.

Toplantıya katılanların tamamı söz alarak sektörlerindeki görüntüyü değerlendirip, önümüzdeki süreçte yapılması gerekenlerle ilgili görüşlerini ilettiler.

Toplantıda, Türkiye için önceliğin üretime verilmesi, Trabzon yerelinde ise önümüzdeki süreçte özellikle turizmin hareketlendirilerek ekonomideki durgunluğun giderilmesine kolaylık sağlanması için yapılması gerekenler üzerinde duruldu.

Toplantıda 3 kuruluş ile birlikte diğer sivil toplum örgütleriyle de bir araya gelerek müşterek hareket edilmesi yönünde karar alındı.

Trabzon’da oda-borsa müşterek toplantısı yapıldı

Trabzon’da oda-borsa müşterek toplantısı yapıldı

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 13:43

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441