Trabzon Ticaret Borsası'na yeni Genel Sekreter

Trabzon Ticaret Borsası'nda emekli olan Genel Sekreter Şükrü Erüz'ün yerine Nazlı Genç getirildi.

Trabzon Ticaret Borsası'na yeni Genel Sekreter

Trabzon Ticaret Borsası’nda (TTB), yaklaşık 25 yıldır Genel Sekreterlik görevini sürdüren Şükrü Erüz emekli oldu. Yerine aynı kurumdan vekaleten Nazlı Genç atandı.

Aralıksız olarak çeyrek asırdır borsanın genel sekreterliğini yapan Şükrü Erüz’e Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan tarafından hizmetlerinin anısına teşekkür plaketi verildi.

Erüz’den boşalan Genel Sekreterlik görevine ise Proje Uzmanlığını sürdüren Nazlı Genç yönetim kurulu kararı ile vekaleten getirildi. Nazlı Genç’in borsa meclisinin ilk toplantısında göreve asaleten atanması bekleniyor.

Başkent Üniversitesi mezunu olan ve Trabzon ABİGEM ile 2011’de yapılan Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları’nda 2 yıl süreyle Dış İlişkiler Direktör Yardımcılığı da yapan Nazlı Genç, borsada 5 yıldır Proje Uzmanlığı görevinde bulunuyordu. Nazlı Genç, ileri derecede İngilizce, orta seviyede Almanca ve İspanyolca biliyor.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler