Memur maaşları ne zaman yatacak? Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memurların maaşlarının 10 Mayıs'ta ödeneceğini açıkladı. Erdoğan, işten çıkartma yasağının 30 Haziran'a kadar uzatıldığını söyledi.

Ekonomi 29.04.2021, 19:43
Memur maaşları ne zaman yatacak? Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MKEK Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda Enerjitik Malzemeler Üretim Tesisi Açılış Etkinliği ve Ürün Lansmanı’nda konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmasında, "Artık uçak bombalarımız, mühimmatımız, füzelerimiz ve harp başlıklarımızın patlayıcıları konusunda kimseye bağımlı olmayacağız" ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yurt dışından temin edilen modüler barut sistemi artık tamamen yerli imkanlarla üretilecek" şeklinde konuştu.

 Memur maaşları ile ilgili açıklamada bulunan Erdoğan, 10 Mayıs'ta maaşların ödeneceğini belirtirken, işten çıkartma yasağının da 30 Haziran'a kadar uzatıldığını söyledi.

KREDİ TAKSİTLERİ ERTELENDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında, "TESKOMB ve Halkbank aracılığıyla esnafa kullandırdığımız kredilerin taksit ödemelerini 1 Temmuz 2021'e kadar erteliyoruz" şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Ahmetullah 5 ay önce
Memur maaşlarının ne zaman yatacağını Cumhurbaşkanının söylemesi Türkiye'nin asla eskisi gibi olmayacağının belirtisidir.
Fuat kaplan 5 ay önce
Hep memuru düşün sayın cumhurbaşkanımız emekli işsiz ne yapsın sana oy verirsem adam değilim
Fuat kaplan 5 ay önce
Sen evini gecindire biliyor musun üniversite mezunuyum iş bulamıyorum suç kimde
Fuat kaplan 5 ay önce
Oy verdik de noldu iş vermiyor adamın yoksa zenginler yardım alıyor sokayım böyle adalete olsun mu
Bilenbiri 5 ay önce
Adam olmayanlara oy ver o vakit....!
Ahmet 5 ay önce
Şimdiye kadar verdiysende adam değilsin,bu kepazeliği sizin yüzünüzden çekiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@