Mahfi Eğilmez Trabzon’a geliyor

Hazine eski müsteşarı ekonomist Mahfi Eğilmez Trabzon’a geliyor.

Mahfi Eğilmez Trabzon’a geliyor

Advertisement Advertisement

Önceki yıllarda Deniz Gökçe, Taner Berksoy gibi duayen isimlerinin yanı sıra Abdurrahman Yıldırım, Hakan Güldağ, Şeref Oğuz ve Vahap Munyar gibi ekonominin güçlü kalemlerini Trabzon iş dünyası ile buluşturan Trabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği, Hazine ve Maliye Eski Müsteşarı Ekonomist Mahfi Eğilmez’i Trabzon’da ağırlayacak.

2018 yılının değerlendirileceği 2019 yılı öngörülerin konuşulacağı toplantı 27 Aralık Perşembe günü Zorlu Grand Otel’de saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Trabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği başkanı Aytaç Aydoğan, “Ülkemizin en önemli gündemi ekonomideki gelişmeler. Herkes 2019’un nasıl geçeceğini merak ediyor. TrabzonSİAD olarak ekonomide söz sahibi kişileri şehrimize getirerek, son gelişmeleri ve onların öngörülerini birinci ağızdan dinlemeyi artık bir gelenek haline getirdik. Yaptığımız bu toplantılarda tüm katılımcılar, ilgi alanlarına göre soru sorma şansına da sahip oluyor. Sayın Mahfi Eğilmez Hazine Müsteşarlığı görevinde bulunmuş, alanında uzman bir isim. Davetimizi kırmayarak 2019 yılının hemen öncesinde Trabzon’da olmayı kabul etti. Perşembe günü Zorlu Grand otelde gerçekleştireceğimiz toplantıya, başta üyelerimiz olmak üzere; Trabzon iş dünyası, bankacılık sektörü çalışanları, ekonomi öğrencileri, basınımızın değerli temsilcileri ve ilgi duyan tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Mahfi Eğilmez Trabzon’a geliyor

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 12:33

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 4 ay Önce

Bravo tisada, mahfi eğilmez çok önemli bir isim.

İsa Sayar
İsa Sayar - 4 ay Önce

Bize dünya malını değil ahiret hayatını anlatacak adamları getirin.

Serkan
Serkan @İsa Sayar - 4 ay Önce

Ahiret hayatını o kadar düşündüğün için mi beytülmaldan menfaat temin etmek için sabah akşam reyizi yalıyorsun?

Rizeli Ali
Rizeli Ali @İsa Sayar - 4 ay Önce

Camilerimizdeki Hocalarimiz yeterli bilgiye sahip.

banner426

banner204