İndirim yapan firmalara ödül

Türkiye!de başlatılan eflasyonla mücede hareketine bir destek de TOBB'dan geldi.

İndirim yapan firmalara ödül

Geçtiğimiz günlerde enflasyonla mücadele programı kapsamında 407 ürünlük bir liste hazırlayıp o ürünlerde üyelerinden yüzde 10 indirim talep eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işi sıkı tutuyor.

Enflasyonla mücadeleye destek veren üyelerin 22 Ekim'e kadar bildirilmesini isteyen TOBB, indirim yapanları ödüllendirilecek. TOBB kampanya ile ilgili çeşitli görseller de hazırladı. Kampanya görsellerinin elektronik ortamda veya bastırılarak üyelere iletilmesi ve görselleri kullanan üyelerin iş yeri fotoğraflarının temin edilmesi de istendi. Kampanyaya destek olunması için oda ve borsaların meslek komitesi, meclis ve yönetim kurulu toplantılarında kampanya hakkında bilgilendirme de yapılacak. Öte yandan kampanya hakkında oda ve borsaların yönetim kurulları tarafından basın toplantıları düzenlenecek. Oda ve borsa başkanları indirim yapan üyelerin iş yerlerine ziyarette bulunacak.

Kampanyaya ilişkin oda ve borsaların basında çıkan haberleri arşivlenecek. Oda ve borsalar sosyal medya hesaplarında yapılan bilgilendirme metinlerine ve kullanılan görsellere ilişkin kayıt tutacak. İndirim gerçekleştiren üyelerin önümüzdeki süreçlerde oda ve borsalar tarafından düzenlenecek ödül törenlerinde ödül alacaklar listelerine dâhil edilecek. TOBB, kampanya kapsamında istediği tüm kayıtların her hafta cuma günü kendisine gönderilmesini de talep etti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali KAYA
Ali KAYA - 3 hafta Önce

Milletin soyulmasına çanak tuttunuz,şimdi günah öıkarmaya uğraşıyorsunuz.Yazıklar olsun size.

Can
Can - 3 hafta Önce

Form da küçük su 1,25 haberiniz olsun..

tarıkbuğra
tarıkbuğra @Can - 3 hafta Önce

AHMET USTA DA 1 KÜÇÜK SU 1.5 TL

Sinan
Sinan - 3 hafta Önce

Zammi yaparken 25 30 şimdi da yüzde 10 indirim he yatacak yeriniz yok

Rasim karapinar
Rasim karapinar - 3 hafta Önce

5 litre erikli su 6.50 tl ye satiliyor

Hakan
Hakan - 3 hafta Önce

Önce yüze 100 zam yap sonra indirim adı altında % 10 indirim yap sonra bizide salak yerine koyun

banner426

banner443

banner441