alexa metrics

banner536

banner572

Araç sahiplerine kötü haber! Oto gaza zam

Oto gaza bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 17 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat artışı pompaya yansıyacak.

Ekonomi 09.08.2021, 19:26
Araç sahiplerine kötü haber! Oto gaza zam

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), oto gaza zam geldiğini duyurdu. 17 kuruşluk fiyat artışı bu gece yarısından itibaren geçerli olacak ve pompaya yansıyacak.

OTO GAZIN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?
Zammın ardından İstanbul'da ortalama 4,88'den satılan oto gazın litresi 5,05'e çıkacak. Oto gazın litresi Ankara'da 4,92'den 5,09'a, İzmir'de 4,77'den 4,94'e yükselecek.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI
Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.


Yorumlar (4)
ALİ 6 ay önce
memlekette gaz buldukça zam yiyoruz anlamış değilim
Osman Berk 6 ay önce
ben zaten 50 lialık alıyorum diyene sıkıntı olmaz. Yolmaya devam
Kadir 6 ay önce
GAZ FİYATLARI MAZOTU YAKALAYAÇAK DEMEDİ DEMEYİN.
Tonya61 6 ay önce
Allah razi olsun akp den geldide zamladikca rahatliyoruz ,yalniz oranlar cok düsük en az %50 istiyoruz lütfen.Saraylara para gerek,devammmmmmm akp devammmmm bizler bitene kadar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@