7m


7m

hyundai

Akaryakıt için flaş açıklama: Ciddi düşüş bekliyoruz

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Aktaş, dolarda yaşanan sert düşüşün akaryakıt fiyatlarını da etkileyeceğini belirterek "Cumhurbaşkanımızın açıklamalarının ardından hesaplamalarımıza göre akaryakıt fiyatlarına kısa zamanda yansıyacak ciddi bir düşüş bekliyoruz." dedi.

Ekonomi 21.12.2021, 13:02
Akaryakıt için flaş açıklama: Ciddi düşüş bekliyoruz

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası Başkanı Fesih Aktaş, dolarda yaşanan sert düşüşün akaryakıt fiyatlarını da etkileyeceğini belirterek, "Cumhurbaşkanımızın açıklamalarının ardından hesaplamalarımıza göre akaryakıt fiyatlarına kısa zamanda yansıyacak ciddi bir düşüş bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Aktaş, kurdaki düşüş nedeniyle bu hafta içinde benzin, motorin ve LPG ürünlerinin tamamına yansıyacak bir indirim beklendiğini söyledi.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, döviz kurunda yaşanan düşüşe bağlı olarak akaryakıt fiyatlarına dün geceden itibaren yansıyacak artışların durdurulduğunu açıklamıştı.


Yorumlar (1)
antikus 6 ay önce
bir ara internette vatandasa sorardilar kalkinca inmeyen sey nedir diye?? sorunun cevabini bayrak,tir diyenler aklislaniyordu, simdi anlasiliyorki o sorunun asil cevabi benzin fiyatlari ve zamlar ciktimi inmiyor bir daha, birde bizim milletin kerizligi herif 1 lira zam yapiyor diye homurdaniyorlar zammi yapan kisi vatandasimi ezdirmem deyim 10 kurus ucuzlatiyor vatandas yassa reis diye alkisliyor kendisine giren 90 kurusluk zammi unutuyor,,, herifler milleti nasil soyacalklarinin yolunu bulmus helal olsun ne diyelim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@