‘Sınav Destek Masası’ kuruluyor

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği (TÖDER) iş birliğinde ve Türk Telekom Genel Müdürlüğünün teknik desteği ile gerçekleştirilecek projeye ilişkin protokol, İstanbul Vali Yardımcısı Harun Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü M

Eğitim 27.05.2010, 22:00
‘Sınav Destek Masası’ kuruluyor

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği (TÖDER) iş birliğinde ve Türk Telekom Genel Müdürlüğünün teknik desteği ile gerçekleştirilecek projeye ilişkin protokol, İstanbul Vali Yardımcısı Harun Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Türk Telekom İstanbul 1. Bölge Müdürü Mehmet Baytur ve TÖDER Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel arasında Kabataş Anadolu Lisesi'nde düzenlenen törenle imza altına alındı.

 

Törende konuşan Kaya, eğitim kalitesinin artırılması ve  çocukların  emeklerinin sonuçlarını elde edecekleri sınav öncesinde danışabilecekleri birileri olsun düşüncesiyle bu projenin hayata geçirildiğini söyledi.

 

Projenin bu yıl ilk kez uygulanacağını kaydeden Yıldız da elde edilen geri bildirimler ile gelecek yıl projenin daha da geliştirileceğini söyledi.

 

TÖDER Başkanı Enver Yücel de sınavlarla ilgili sorusu olan öğrenci ve velilerin Türk Telekom tarafından sağlanacak telefon numaralarını arayarak bilgi alabileceklerini ve tüm öğrencilerin sorunlarının çözülmesi için çaba harcayacaklarını bildirdi.

 

SBS ve LYS'ye hazırlanan öğrenciler, 1-30 Haziranda Beşiktaş Çırağan Caddesi'ndeki Kabataş Anadolu Lisesinde uzman rehber öğretmenlerle bir araya gelebilecekleri gibi, ''sinavdestek@toder.org'' e-mail adresinden de merak ettikleri konular hakkında bilgi alabilecekTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@