banner556

’Alo Üşüdüm’ hattı açıldı

 Konya Milli Eğitim Müdürlüğü okullardaki ısınma sorununa çözüm için 'Alo Üşüdüm' hattını açtı.Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kış şartlarında okullarda baş gösteren ısınma sorununu çözmek için 'Alo Üşüdüm' ihbar hattı kurdu. Öğrenci ve veliler, ısınma p

Eğitim 15.12.2010, 20:41
’Alo Üşüdüm’ hattı açıldı

 

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü okullardaki ısınma sorununa çözüm için 'Alo Üşüdüm' hattını açtı.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kış şartlarında okullarda baş gösteren ısınma sorununu çözmek için 'Alo Üşüdüm' ihbar hattı kurdu. Öğrenci ve veliler, ısınma problemi olan okulları, '353 30 56 nolu Alo Üşüdüm' hattını arayarak şikayette bulunabilecek.

OKULLARDAKİ ISINMA SORUNUNA ÇÖZÜM

'Alo üşüdüm' hattının il genelindeki bütün okulları kapsadığını belirten İl Milli Eğitim Müdür Vekili Seyit Ali Büyük,"Öğrencilerin soğuktan etkilenmemeleri için 'Alo üşüdüm' ihbar hattını devreye soktuk. Başta yakıt ihalelerinin geç yapılması olmak üzere çeşitli sebeplerle kaloriferi yanmayan okulda öğrenim gören öğrenci ve veliler bu hattan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne şikayetini iletebilecek. İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan 'Alo Üşüdüm' hattında 6 kişi görev yapacak. Şikayetleri alan operatörler şikayetleri anında yetkililere bildirecek."dedi.

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@