banner491

AK Parti Merkez İlçeden mesaj

Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydın 24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. Büyükaydın’ın Öğretmenler Günü için yayımladığı mesaj şu şekilde;“İnsanoğlu için en kutsal bilgi öğrenildikten sonra öğretilebilen bilgidir. Ailede

AK Parti Merkez İlçeden mesaj

Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydın 24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. Büyükaydın’ın Öğretmenler Günü için yayımladığı mesaj şu şekilde;

“İnsanoğlu için en kutsal bilgi öğrenildikten sonra öğretilebilen bilgidir. Ailede temel ihtiyaçların öğrenimi ile başlayan bu süreç, öğretmenlerimiz eşliğinde devam eder. Çocuklarımız, ömrünü bu ulvi amaç uğruna adayan saygıdeğer öğretmenlerimiz sayesinde geleceği en güzel şekliyle inşa edebileceklerdir.

Eğitimde kaliteyi yakalayan ülkeler ekonomi, sağlık, kültür, sanat ve yaşamın her noktasındaki diğer problemlerini de çözmüş toplumlardır.

Bu meşakkatli yolda muasır medeniyet seviyesini hedef kabul etmiş bireyler yetiştiren ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan öğretmenlerimizin bu özel günlerini gönülden tebrik eder, tüm eğitim camiasına saygılar sunarım” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441