Plakalar karışınca...

Edirne'de Motosiklet sürücüsüne plakalar karışınca ceza yazıldı.

Plakalar karışınca...

Edirne'nin Süloğlu ilçesinde "sehven" emniyet kemeri cezası kesilen motosiklet sürücüsüne Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, kask hediye etti.
Motosiklet sürücüsü Vural Yavaş'ın itirazı üzerine polis ekiplerinin  incelemesinin ardından "emniyet kemeri takmadan araç kullanmaktan" dolayı yazılan 108 lira idari para cezası iptal edildi.

Edirne Emniyet Müdürü Kurt, Süloğlu Belediyesinde çalışan Yavaş'ı emniyete davet etti. Motosiklet sürücüsü sohbet eden Kurt, Vural'a kask hediye  etti.

Motosiklet sürücüsüne hatayla ceza yazıldığını belirten Kurt, "Motosiklet sürücümüzün ve tüm vatandaşlarımızın kurallara uyduğuna inanıyoruz. Bu durum için de motosiklet sürücümüze bir kask hediye ediyoruz. Kask motosiklet  kullanıcıları için önemli bir koruyucudur. Kazasız, belasız yolculuklar diliyoruz." dedi.

Motosiklet sürücüsü Vural da cezanın plaka benzerliğinden dolayı kesildiğini belirterek, "Memur arkadaşların fazlasıyla mesai yaptığını ben de bir  resmi kurumda çalıştığım için biliyorum. Bu ceza için gerekli yerlere itiraz  ettim, bildirdim. Yani herhangi bir sıkıntı yok. Böyle şeyler de olabilir.  Sizleri böyle uğraştırdığım için huzursuz oldum. Amirlerim aradı, sağ olsunlar,  herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Emniyet kemeri takmadan araç kullanmaktan dolayı 108 lira idari para cezası yazılan motosiklet sürücüsü Yavaş, Edirne 1. Sulh Ceza Hakimliğine itirazda bulunmuş, Edirne Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri, incelemenin ardından mahkeme kararını beklemeden sehven yazılan cezayı iptal etmişti.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 10:30


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali okur
Ali okur - 1 yıl Önce

Bu maça gelmeyen trabzonluyum demesin

taraftar
taraftar - 1 yıl Önce

ilçelerden otobüs kaldırsınlar sayı artar. pasoligi de iptal etsinler yine artar.60 yaşındaki babam ne anlar pasoligten kalksın tüm maçlara gider.

Doktor TS
Doktor TS - 1 yıl Önce

Bu pasolig olayını çok abartıyorsunuz. ÖTV indiriminden faydalanarak araba almak için analarını tekerlekli sandalyeye oturtup doktor doktor gezdiren yudumun cin fikirli becerikli insanları, passolig çıkartma becerisini gösteremiyorlar.. Bir garip celişki..

Doktor TS
Doktor TS - 1 yıl Önce

Haydi herkes maça.. Eski günlerde olduğu gibi. Trabzonspor bizim sevgimiz, Trabzonspor bizim sevincimiz.. Böyle bi sevgi dünyanın başka hiçbir yerinde yok..Sevgimizi daha fazla gösterelim, tek eksiğimiz bu..

Ramaszan alemdar
Ramaszan alemdar - 1 yıl Önce

Valla haklısın passolig kalksa cok iyi olur ben annemi getirmek istiyorum maca dedigin gibi anam ne anlar passoligden

Yalcinx5
Yalcinx5 - 1 yıl Önce

Daha 40bin olmamis ya kadar onemli maca hala ilgi yoksa gercekten siz bu takimk hakketmiyonuz...

banner443