Zehran Alluş öldürüldü!

Suriyeli muhalif lider Zehran Alluş, Suriye'nin başkenti Şam'da düzenlenen hava saldırısı sonucu öldürüldü. Hava saldırısının Rus jetleri tarafından gerçekleştirildiği belirtiliyor.   İKİNCİ İSİM DE AĞIR YARALI   Şam yakınlarındaki en güçlü silahlı örgüt

Dünya 25.12.2015, 19:25
Zehran Alluş öldürüldü!
Suriyeli muhalif lider Zehran Alluş, Suriye'nin başkenti Şam'da düzenlenen hava saldırısı sonucu öldürüldü. Hava saldırısının Rus jetleri tarafından gerçekleştirildiği belirtiliyor.
 
İKİNCİ İSİM DE AĞIR YARALI
 
Şam yakınlarındaki en güçlü silahlı örgüt olan İslam Ordusu'nun bölgede binlerce militanı bulunuyor. Reuters'a konuşan iki isyancı, saldırıda İslam Ordusu'nun gizli karargahının hedef alındığını söyledi.
 
Saldırıda İslam Ordusu'nun ikinci ismi olan Felak el Rahman'ın da ağır yaralandığı belirtiliyor.
 
ZEHRAN ALLUŞ KİMDİR?
 
Selefi din adamı Abdullah Alluş'un oğlu olan ve Suriye'de Esad'a karşı silahlı mücadele eden Zehran Alluş Suriye'nin Duma kentinde 1971'de doğdu. Zehran Alluş'un babası Selefi Abdullah Alluş Suudi Arabistan'da yaşıyor.
Yorumlar (1)
ali duran 5 yıl önce
Selefi ise bizden değil İdlamiyete en büyük zararı Selefiler ile amca çocukları Vahabiler veriyor Cihan Devleti Peygamber Efendimizin Tahrir Mekkede kurduğu İslam Devletinin devamı olan Devleti Ali Osmaniyye (Osmanlı İmparatorluğu bu Selefi ve Vahabilerle cok mücadele etti ve 2.Abdülhamid Han bunların Liderini İstanbul'da astırdı bunlar o yüzden Osmanlıdan nefret ederler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@