banner441

Sütyen giymeyen model Papa'yla görüşemedi

Arjantinli model Victoria Xipolitakis, Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis'in Güney Amerika ülkesi Paraguay'ı ziyareti sırasında kendisi ile görüşmek istedi. Kalabalığın ön sırasında bulunan model, beyaz bir tişört üzerine tulum giymişti fakat sütyen

Dünya 16.07.2015, 18:29
Sütyen giymeyen model Papa'yla görüşemedi

Arjantinli model Victoria Xipolitakis, Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis'in Güney Amerika ülkesi Paraguay'ı ziyareti sırasında kendisi ile görüşmek istedi. Kalabalığın ön sırasında bulunan model, beyaz bir tişört üzerine tulum giymişti fakat sütyen giymediği için kalabalığın hedefi oldu.

Papa'yı görmek için kuyrukta bekleyen insanlar tarafından yuhalanan model güvenlikler tarafından uzaklaştırıldı. Model yaptığı açıklamada, Papa'dan günahlarını affetmesini isteyeceğini belirtmişti.

sutyen-giymedigi-icin-papayi-goremedi.jpg

İngiliz Mirror'ın haberine göre Victoria Xipolitakis geçen ay da, Austral Havayolu şirketine ait bir uçakla seyahat ederken iki pilot tarafından kokpite davet edilmiş, uçağı kullanırken çektiği selfie'yi de paylaşmıştı.

Olayın ardından pilotlar hava yolu şirketi tarafından işten çıkarılmış, Victoria Xipolitakis de bir televizyon şovunda herkesten özür dilemişti.

30446121.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
ali duran 5 yıl önce
Hıristiyanlığın artık Hıdırellez eylencesinden bir farkı kalmadı o kadar yozlaştıki

Gelişmelerden Haberdar Olun

@