banner518

Su altında evlilik teklif ederken boğuldu

ABD'de kız arkadaşına su altından evlilik teklif ederken boğuldu.

Dünya 22.09.2019, 10:44
Su altında evlilik teklif ederken boğuldu

Tanzanya’da kız arkadaşı Kenesha Antoine ile tatil yapan Steven Weber Jr, su altında evlenme teklif ederken boğularak hayatını kaybetti.

ABD’nin Louisiana eyaletinden olan çift, tatil yapmak için Tanzanya’nın Pemba Adası’na gitti. Adada bulunan ve su altına inşa edilmiş odalardan birini kiralayan Weber Jr, planladığı evlilik teklifini gerçekleştirmek için suya girdi.

Su altında kız arkadaşına evlenme teklif etmek isteyen Steven Weber Jr. plastik bir kılıfta sevgilisine yazdığı notu kız arkadaşı Kenesha Antoine’nin görebileceği şekilde suyun içindeki cam pencereye, “Senin hakkındaki her şeyi ne kadar sevdiğimi söyleyecek kadar nefesimi tutamıyorum. Ama seninle ilgili her şeyi her gün daha çok seviyorum” yazılı notu tuttu. O sırada Antoine ise bu anları kameraya kaydediyordu. Notun arkasında ise evlenme teklifini yazan Weber Jr, yüzük kutusunu çıkartarak evlenme teklif etti. Öte yandan, Antoine’nin ise kahkaha attığı duyuldu.

Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Kenesha Antoine, “Sudan asla çıkamadın, bu yüzden cevabımı asla duyamadın. ‘Evet! Evet! Milyonlarca kez, evet, seninle evleneceğim!’ Hayatımızın geri kalanını kutlayamadık ve kucaklayamadık, hayatımızın en güzel günü en kötüsüne dönüştü” dedi.

Weber Jr’ın nasıl boğulduğuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
zavallı 9 ay önce
bu salak akım yüzünden ölüm de oldu tam oldu. zaten sosyal medya çıkalı adamakıllı teklif düğün görmedim. emeğini fırsatçılara kaptıran salaklar gördüm. bir de ölüm oldu tam oldu. la otur söyle illa şov mu olacak. ölüm haberi bile sosyal medyadan. çok sahte ve tiskinç.
mstfylmazz 9 ay önce
ne gerek vardı Allah rahmet eylesin
Sabri 9 ay önce
Hep pisaya kızışıklığından oluyor bunlar. Ölen garibanın kabahati yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@