'Rusya dünyaya hakim olacak'

11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya'nın Gürcistan'ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika'ya dair şu kehanetlerde bulundu: “Amerika Birleşik Devletleri'nin 44'üncü başkanı (Yani George Bush'tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika'nın gör

Dünya 10.11.2008, 21:43
'Rusya dünyaya hakim olacak'
11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya'nın Gürcistan'ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika'ya dair şu kehanetlerde bulundu:

“Amerika Birleşik Devletleri'nin 44'üncü başkanı (Yani George Bush'tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika'nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak... Üçüncü Dünya Savaşı'nda ilk kez atom bombası kullanılacak.

BİRÇOK ŞEYİ BİLMİŞTİ

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın kehanetlerinin yüzde 80'i doğru çıktı. 1989'da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da ” Vladimir'in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

BUNDAN SONRAKİ YILLAR İÇİN KEHANETLERİ

2008 - 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

2010 - 3. Dünya Savaşı Kasım 2010'da başlayacak ve 2014'e kadar sürecek.

2011 - Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaşla Avrupalıları yok edecek.

2014 - İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.

2016 -Avrupa'nın nüfusu azalacak

2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 - Bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

2088 - Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 - Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 - Yeni bir di,n

2304 - Ay'ın sırrı, gizemi çözülecek.

3797 - End of the world - Dünyanın sonu... Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
_cigdem_ 13 yıl önce
Bu durumda 3.Dünya savaşının başlamasına 1,5 ay kaldı ! Bekleyelim ve görelim ... Yalnız ben de kâhinlik edip, kehânette bulunmak istiyorum ; TS, BU YIL ŞAMPİYON :) Yukarıda yazılanların bir çoğundan çok daha mantıklı en azından :) DEMEK İSTEDİĞİM O Kİ, ALLAH BİLİR GELECEĞİ... Tahmin edebilme lütfuna dahi sahip değiliz. AMA İNŞ. ŞAMPİYON DA OLURUZ, ŞU DÜNYADA ARTIK BİR NEBZE OLSUN HUZUR DA BULURUZ.
capablanca 13 yıl önce
RESULULLAH EFENDIMIZ'e bırgun bır kişi sorar...! KIYAMET ne zaman kopacak ya RESULALLAH...? PEYGAMBER EFENDIMIZ cevaplar: '' bu soruya cevabı verecbılecek kımse, bu konu hakkında soru sorandan daha bılge degıldır...! bunun cevabının yalnız ALLAHc.c katında oldugunu soyler...! gelecekten haber vermek ALLAH'Ac.c şirk koşmaktır...! bazı konularda ALLAH'INc.c ıznıyle gelecekten bazı haberler verılmıştır...! buda BABA VAGNA dedıklerı musluman olmayan oylesıne bır adama degıl, ALLAH'INc.c PEYGAMBERLERI'nden bazılarına ve EVLIYAULLAH'tan bazılarına verılmıstır...! bu da sadece ALLAH'IN c.c ızın verdıgı konularda...! bazı konularda gelecekten haber verme de, PEYGAMBER EFENDIMIZ, HZ.İSA(a.s), HZ.DANİAL(a.s) kı, gelecekten haber veren peygamber olarak bılınmıştır...! IMAM-I RABBANİ hz.lerı, İMAM EBU HANİFE hz.lerı bırkac ornektır...! yanı BARTELEMEOS, BABA VAGNA, gunumuz medyumları gıbı dınımızle uzaktan yakından alakası olmayan kışılere asla ve asla bu ruhsat verılmemıştır...! kahınler ancak yalancılardır...! bunu CENAB-I ALLAHc.c KURAN-I KERIM'de dıyor...! ve onları, nasıl bır sonun bekledıgını de anlatıyor...! ALLAHc.c bızı yolundan ayırmasın...! AMIN...!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@