Rusya Devlet Başkan Yardımcısı açıkladı! Erdoğan ve Putin..

Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuri Ushakov Putin ve Erdoğan hakkında açıklamalarda bulundu.

Dünya 02.10.2018, 20:59
Rusya Devlet Başkan Yardımcısı açıkladı! Erdoğan ve Putin..

 Rusya, Türkiye, Almanya ve Fransa'nın katılımıyla gerçekleşecek olan Suriye zirvesi ile ilgili soruları yanıtlayan Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuri Ushakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yılsonuna kadar bir araya geleceğini söyledi. 

Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuri Ushakov, haftalık yaptığı basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye, Almanya ve Fransa'nın katılımıyla gerçekleşecek olan Suriye zirvesi hakkında açıklamalar yapan Ushakov, “Bu ülkelerin bir araya gelerek Suriye’nin geleceği hakkında yapılacak toplantı için çalışmalar sürdürülüyor. Liderlerin katılımıyla İstanbul’da bir toplantı gerçekleştirilecek. Bu toplantılarda liderlerin ikili zirveleri ile hiçbir liderin programı belli değil. Zirve ile ilgili tarih belirleme çalışmaları devam ediyor” dedi. Bir gazetecinin Putin ile Erdoğan’ın yakın zamanda bir araya gelip gelmeyeceğine dair soruyu cevaplayan Ushakov, “Evet, yılsonuna kadar bir araya gelecekler” diyerek karşılık verdi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
DuRsUnTeMeL 1 yıl önce
Recep tayyip Erdoğan’ın ipi ile kuyuya inilmez düşmanım dediği kişlerle dost olan dosttum dediği kişilere düşman olan yok böyle bir şey eşi benzeri yok.
DuRsUnTeMeL 1 yıl önce
Eyyy Amerika’ya Ekonomiyi teslim ettik Ey Almanya’dan para dilendik...Eyyy İsrail
Aristo 1 yıl önce
Halka amerika bize ekomomik savaş açtı bizi yikmaya çalışıyor üst akıl devrede bu bir savaştır kurtuluş bekaa savaşidır amerika bizi yok etmek istiyor de halkı milleti de buna inandır sonra git amerikalı mckinzey şirketine ülkenin ekonomisin teslim et bizi düzelt kurtar de bu nasıl bir iştir bu halk daha uyanmayacakmı bu ne halkla dalğa geçmektir
Ugur yalçın 1 yıl önce
Bizi amerika mahvetmek istiyor üst akıl.var yahudi lobisi bizi kuşattı amerika ekonomimizi çökertmek istiyor saldırı altındayız de at tut eyyyy amerika de sonrada daha iki ğın geçmeden amerikaya git ülkenin anahtarlarını teslim et bu halkta ne yapsa alkışlasın amerika düşmam bize saldırıyor bir alkış amerika sırketine ekonomiyi teslim ettik yine alkış eee ne ekersen onu biçersin devam edin böyle
Aristo 1 yıl önce
Tek soru türk ekonomisi çökerken türkiye fakirleşirken kimler zenginleşti hangi aileler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@