Putin onu övdü

ABD'de Müslümanlarla ilgili sözleri büyük tepki çeken emlak zengini Donald Trump'a son dönemde destek veren ender isimlerden biri Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin oldu.   TRUMP'A ÖVGÜ YAĞDIRDI   Putin, Moskova'da düzenlediği yıllık basın toplantısının

Dünya 17.12.2015, 18:59
Putin onu övdü
ABD'de Müslümanlarla ilgili sözleri büyük tepki çeken emlak zengini Donald Trump'a son dönemde destek veren ender isimlerden biri Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin oldu.
 
TRUMP'A ÖVGÜ YAĞDIRDI
 
Putin, Moskova'da düzenlediği yıllık basın toplantısının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, ABD'deki Cumhuriyetçi Parti'nin başkan aday adaylarından Trump'la ilgili övgü dolu sözler sarf etti.
 
Putin, Kasım 2016'daki seçimlerin "mutlak favorisi" olarak tanımladığı Trump için "parlak ve yetenekli bir insan" dedi. Rus lider, "Yine de kendisinin meziyetlerini yargılamak bize düşmez. Bu Amerikan seçmeninin takdiri" diye ekledi.
 
YAPILAN ANKETLERDE ÖNDE GÖZÜKÜYOR
 
Putin, Rusya'nın kim seçilirse seçilsin, gelecek ABD başkanı ile çalışmaya hazır olduğunu belirtti. Trump, ABD'de Cumhuriyetçi Parti aday adayları arasında yapılan anketlerde önde gidiyor.
Yorumlar (1)
ali duran 5 yıl önce
Bunun sonu Hitlerin,Musolininin sonu gibi olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@