vardallar

Pitbull Küçük Kızı Parçaladı

İngiltere'nin Liverpool kentinde yaşayan Jacqueline Simpson (45), aşırı ihmalden 5 yaşındaki kız torunu Ellie Lawrenson'un ölümüne yol açmaktan yargıç karşısına çıkarıldı.Mahkeme tutunaklarına göre, geçen yıl başında meydana gelen olayda, anne babaları ev

Dünya 05.09.2007, 10:58
Pitbull Küçük Kızı Parçaladı

İngiltere'nin Liverpool kentinde yaşayan Jacqueline Simpson (45), aşırı ihmalden 5 yaşındaki kız torunu Ellie Lawrenson'un ölümüne yol açmaktan yargıç karşısına çıkarıldı.

Mahkeme tutunaklarına göre, geçen yıl başında meydana gelen olayda, anne babaları evde yokken torununa bakmayı üstlenen büyükanne Simpson, daha önce de vukuatı olan Reuben adlı pitbull terrier cinsi köpeği bahçeden içeri aldı.


O sırada yılbaşı kutlamaları dolayısıyla patlatılan havai fişeklerin gürültüsünden ürken köpek bir anda çıldırdı ve koltukta oturan küçük Ellie'ye saldırdı. 22'si boğaz ve başında olmak üzere Ellie'nin gövdesini 72 kez ısıran köpek küçük kızı kısa sürede öldürdü.

Büyükanne Simpson bir türlü köpeği durduramadığını anlattı. Dedektifler pitbull saldırısından önce büyükannenin uyuşturucu kullandığından şüphe ettiklerini belirttiler.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@