7m


7m

hyundai

Müslümanları yok etmek için cihaz tasarladı!

Amerikalı teknisyen Glendon Scott Crawford Müslümanları yok etmek üzere radyasyon yayma cihazı tasarladı.   Albany’de yaşayan ve Amerikan enerji şirketi General Electric’te teknisyen olarak çalışan 51 yaşındaki Crawford’un cezası 15 Aralık’ta açıklanacak.

Dünya 24.08.2015, 12:27
Müslümanları yok etmek için cihaz tasarladı!
Amerikalı teknisyen Glendon Scott Crawford Müslümanları yok etmek üzere radyasyon yayma cihazı tasarladı.
 
Albany’de yaşayan ve Amerikan enerji şirketi General Electric’te teknisyen olarak çalışan 51 yaşındaki Crawford’un cezası 15 Aralık’ta açıklanacak. Crawford, 25 yıla kadar hapis cezası alabilir.
 
Mahkeme kararında, iki yıldır hapiste olan ırkçı Ku Klux Klan üyesi Crawford’un bir X-ışını (röntgen) cihazı tasarlayarak, Müslümanları radyasyona maruz bırakmayı ve haftalar içinde de ölmelerini sağlamayı planladığı belirtildi. Savcılık, tutuklunun bu planları hazırlarken ciddi olduğunu vurguladı.
 
HEDEFİ CAMİ VE OKUL
 
Savcı Richard Hartunian, “Glendon Scott Crawford, Müslüman toplumun masum üyelerini öldürmek için bir kitle imha silahı elde etmeye çalışan bir teröristtir” dedi. Crawford’un Müslümanlar dışındaki bir hedefinin de ABD Başkanı Barack Obama olduğu ifade edildi.
Crawford, geliştirmeye çalıştığı cihaza “Elektrik Düğmesinde Hiroşima” adını vermişti. Crawford’un, silahını ilk olarak bir camiye ve Müslüman öğrencilerin gittiği bir okula karşı kullanmayı planladığı ifade edildi.

Yorumlar (2)
ali duran 7 yıl önce
onun bunun çocuğu hapishanede seni inşallah kıçından şişlerler
adil türk 7 yıl önce
Nedir alıp veremediğin.

Sen insan değilmisin aşalık yaratık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@