Michael Jackson Müslüman oldu

Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson Müslüman olup ismini Mikail olarak değiştireceğini açıkladı. 50 yaşındaki ünlü yıldız bir arkadaşının malikanesinde verdiği toplantıda dinlediği Kuran'dan etkilenip bu kararı verdiği tahmin ediliyor. Jackson kendisine

Dünya 21.11.2008, 13:00
Michael Jackson Müslüman oldu
Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson Müslüman olup ismini Mikail olarak değiştireceğini açıkladı. 50 yaşındaki ünlü yıldız bir arkadaşının malikanesinde verdiği toplantıda dinlediği Kuran'dan etkilenip bu kararı verdiği tahmin ediliyor. Jackson kendisine Allah'ın meleği olan Mikail ismini bu olmazsa ise Mustafa ismini kullanmak istediğini belirtti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
araklı.gen.tr 13 yıl önce
Musluman olmayıp Hiristiyan olarak kalacak olursa daha fazla hizmeti olacağını zannediyorum.
melihkuzey 13 yıl önce
jackson'un müslüman olması buna en güzel örnektir. yıllarca şöhret basamaklarının en tepesinde yaşamış biri iman edip müslüman oluyorsa ve buna karşılık kimliğinde müslüman yazıp da islam'a en büyük kötülükleri yapan birileri varsa "acaba öteki dünyada benim halim ne olacak diye" herkesin vicdan muhasebesi yapması gerekir.
mika 13 yıl önce
bu adam illada benim ismimimi takmasi gerekiyordu
Ergün 13 yıl önce
Yüce Mevlam kendisinden iman isteyene iman bahşeder.Demekki Mikail veya Mustafa da Yüce Mevlam'dan iman istemiş. Yüce Mevla ile Kul arasına girilmeyeceğine göre ve Miail veya Mustafa da Yüce Mevla'nın ipine sarılmayı seçtiğine göre tebrik etmekten başka bir seçenek var mı? Nasıl yargılama yapıp "Hıristiyan kalsa " diye fikir beyan ediliyor, anlamak mümkün değil. Herkese HOŞGÖRÜ ve seçimlere SAYGI lütfen!
filozof 13 yıl önce
sorsan yorum yapmış.. böyle bir ünlünün müslümanlıı seçmesi kadar güzel birşey var mı ki he.. diyosun ki hıristiyan olarak kalması daha iyiymiş..seni esefle kınıyorum..
borisnone 13 yıl önce
3 kez yargılandı amerikada ,aynı bizim hüseyin üzmez olayı gibi beraat etti. Bence ikisi de dinlerini değiştirip dinsiz olsunlar. Yani içleri ne ise dışları da öyle olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@