7m

uzungöl yayla otel

kuyuya düştü!

İspanya'nın Ciudad Real kentinde barda tanıştığı bir adamla kapalı bir kuyunun üzerinde seks yapan 21 yaşındaki Edelia Aponte, kuyunun ahşap kapağının ağırlığına dayanamayıp açılması sonucu 4.5 metre derinliğindeki kuyuya düştü.Birlikte olduğu adamın kork

Dünya 02.04.2014, 18:36
kuyuya düştü!

İspanya'nın Ciudad Real kentinde barda tanıştığı bir adamla kapalı bir kuyunun üzerinde seks yapan 21 yaşındaki Edelia Aponte, kuyunun ahşap kapağının ağırlığına dayanamayıp açılması sonucu 4.5 metre derinliğindeki kuyuya düştü.

Birlikte olduğu adamın korkup kaçmasının ardından yarım saat boyunca suyun içinde beklemek zorunda kalan genç kadın, ismini açıklamayan bir vatandaşın yoldan geçerken çığlıklarını duyup polisi araması sonucu kurtarıldı.

Aponte’yi kurtaran itfayeci Leni Portillo, El Crisol de Ciudad Real adlı gazeteye yaptığı açıklamada, “Bu hikaye büyük bir trajedi ile bitebilirdi. Neyse ki kuyuya düşünce bilincini kaybetmemiş ve yüzmeyi de biliyormuş” dedi. İspanyol polisi Aponte’nin birlikte olduğu adamı aradıklarını ve kadını kuyuda terk ettiği için “yardıma ihtiyacı olan birini görmezden gelmek” suçlamasıyla yargılanmasını istediklerini söyledi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@