İsrail'den dünyayı şaşırtacak çıkış

İsrail Parlamentosu Knesset'in 63. kuruluş yıl dönümünde parlamentoda konuşan İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, ''Bizler düşman doğmadık, düşmanlar gibi yaşamamıza gerek yok'' ifadelerini kullandı.''Tarihi mirasımızı düşmanlık bayrağının gölgesi altında b

Dünya 08.02.2012, 21:42
İsrail'den dünyayı şaşırtacak çıkış

İsrail Parlamentosu Knesset'in 63. kuruluş yıl dönümünde parlamentoda konuşan İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, ''Bizler düşman doğmadık, düşmanlar gibi yaşamamıza gerek yok'' ifadelerini kullandı.

''Tarihi mirasımızı düşmanlık bayrağının gölgesi altında bırakmayın'' diyen Peres, İran halkının savaş ve çatışmayı değil barış ve dostluğu arzulayan duyarlı bir halk olduğunu kaydetti.

 

Yorumlar (2)
snn 9 yıl önce
Hala Gazze'ye ambargo uygulayıp insanları ilaçsız ve gıdasız bırakıyorlar. Mescid-i Aksa'yı işgal altında tutuyorlar. İşgal alında tuttukları topraklarda yeni yahudi yerleşimleri kuruyorlar vs vs. Sonra da barıştan bahsetme ikiyüzlülüğünü gösteriyorlar.
Korkaklar 9 yıl önce
Emice oglu korktuklarindan yapiyorlar, Iran a dayanamiyacaklarini bildiklerinden, egerki Iran i yok edeceklerini bilseler hic dusunmeden yola cikarlar, buna suphesiz eminim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@