İşlediği korkunç cinayetleri itiraf etti

Almanya'da 28 yaşındaki bir kadın, doğumdan hemen sonra 5 bebeğini öldürdüğünü itiraf etti. Alman polisinin 2006 yılından bu yana aradığı kadın, bugün polise giderek teslim oldu.Almanya'nın Schleswig-Holstein eyaletine bağlı Flensburg kentinde 28 yaşındak

Dünya 27.09.2012, 16:27
İşlediği korkunç cinayetleri itiraf etti

Almanya'da 28 yaşındaki bir kadın, doğumdan hemen sonra 5 bebeğini öldürdüğünü itiraf etti. Alman polisinin 2006 yılından bu yana aradığı kadın, bugün polise giderek teslim oldu.

Almanya'nın Schleswig-Holstein eyaletine bağlı Flensburg kentinde 28 yaşındaki bir anne, işlediği korkunç cinayetleri itiraf etti.

Almanya'da 5 yıl önce eski kağıtların toplandığı bir depoda doğduktan hemen sonra öldürülerek, atılmış bir bebeğin cesedine rastlandı. Alman polisi eski kağıtların toplandığı alanda geniş çaplı bir araştırma yaptı. Polis burada ikinci bir bebek cesediyle karşılaştı. Polis tüm araştırmalarına rağmen, bebeklerin kim tarafından öldürülerek, depoya atıldığını tespit edemedi.

Bugün ise "bebek cinayetleri"nde ilginç bir gelişme yaşandı. Alman polisinin, yıllardır aradığı ama bulamadığı bebek katili anne teslim oldu. Genç kadının verdiği ifade polisi daha da şoke etti. 28 yaşındaki kadın 3 bebeği daha öldürdükten sonra gömdüğünü itiraf etti.

 

 

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@