Hamile erkek korkmaya başladı

ABD'de Oprah Winfrey Show'a çıkarak olayın asparagas olmadığını kanıtlayan 'hamile erkek' Thomas Beatie, 'İnsanlar bebeğimi öldürebilir. Çünkü onun ucube olduğunu düşünüyorlar' dedi.  Bugün bir erkekten farksız görünen, ancak 6 aylık hamile olan Beatie'ni

Dünya 05.04.2008, 10:54 25.06.2019, 12:33
Hamile erkek korkmaya başladı

ABD'de Oprah Winfrey Show'a çıkarak olayın asparagas olmadığını kanıtlayan 'hamile erkek' Thomas Beatie, 'İnsanlar bebeğimi öldürebilir. Çünkü onun ucube olduğunu düşünüyorlar' dedi.

Bugün bir erkekten farksız görünen, ancak 6 aylık hamile olan Beatie'nin daha önce kadın olarak yaşadığı Hawaii'de güzellik yarışmalarına katıldığı da ortaya çıktı. Thomas Beatie, konuk olduğu Oprah Winfrey Show'da bebeğiyle ilgili korkularını anlattı. Winfrey, bir saat süren ve karısı Nancy'nin de katıldığı söyleşi sırasında sık sık Beatie'nin hamile karnına dokundu. Şu anda 6 aylık hamile olan Beatie'nin ultrason çektirirken görüntüleri yayınlandı.

Bu hamileliğe kötü gözle bakan insanların bebeğin doğumuna karşı olduğunu söyleyen Beatie, doktorların bile kendisine bakmayı reddettiklerini söyledi. Doktorların bu bebeği doğurmasının iyi olmayacağı yolunda kendisini uyardıklarını belirten Beatie, ailesinin içinde bile bebeği bir 'ucube' olarak görenler olduğunu kaydetti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@