7m

7m

hyundai

Densiz Vali yarıştan çekildi

Cumhuriyetçi Parti’nin 2012 başkan aday adaylarından ‘gaf kralı’ Teksas Valisi Rick Perry, yarın önseçimlerin yapılacağı Güney Carolina’da son bir haftada sadece TV reklamı için harcadığı 2 milyon dolara rağmen anketlerdeki yeri oynamayınca dün sabah yarı

Dünya 20.01.2012, 09:03
Densiz Vali yarıştan çekildi

Cumhuriyetçi Parti’nin 2012 başkan aday adaylarından ‘gaf kralı’ Teksas Valisi Rick Perry, yarın önseçimlerin yapılacağı Güney Carolina’da son bir haftada sadece TV reklamı için harcadığı 2 milyon dolara rağmen anketlerdeki yeri oynamayınca dün sabah yarıştan çekildiğini açıkladı.

En son Türkiye’nin kimilerine göre “İslamcı teröristler” tarafından yönetildiğini söyleyen Perry, düzenlediği basın toplantısında, Türkiye’yi bir ulusal güvenlik riski olarak gördüğünü açıklayan Newt Gingrich’e destek verdiğini duyurdu.

Cumhuriyetçiler’in yarışında Mitt Romney anketlerde önde giderken, ikincilik Newt Gingrich, Rick Santorum ve Ron Paul arasında gidip geliyor.

Kamuoyu yoklamalarına göre Kasım ayında Demokrat Barack Obama’ya karşı Romney’nin yarışması halinde iki liderin halk desteği yüzde 46-46 eşit ve yarış başa baş geçecek.


Yorumlar (1)
saintfiker 10 yıl önce
herkes baarı bizim zannediyor beyler abd seçeceği başkanı 10 sene önce belirliyor.sipiker tuzağıydı yedi salağın başını.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@