Aliyev: Bizi kimse durduramaz

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan ile yaşanan çatışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Aliyev, "Devletimizin güçlü bir iradesi ve güçlü bir ordusu vardır. Bizi kimse durduramaz. Doğru bir yoldayız ve sonuna kadar bu yolda gideceğiz" dedi.

Dünya 14.10.2020, 17:58
Aliyev: Bizi kimse durduramaz

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Aliyev, "Bizi kimse durduramaz. Doğru yoldayız ve sonuna kadar bu yolda gideceğiz" ifadesini kullandı.

"Herkes gücümüz gördü" diyen Aliyev, savaştan sonra Azerbaycan ve bölgede yeni bir dönemin başlayacağını söyledi.

Aliyev, şunları ifade etti:

"Devletimizin güçlü bir iradesi ve güçlü bir ordusu vardır. Bizi kimse durduramaz. Doğru bir yoldayız ve sonuna kadar bu yolda gideceğiz.

Savaş bittiğinde sadece bölge değil dünya değişecek. Herkes gücümüzü gördü. Bölgede stratejik bir manzara, yeni bir stratejik vizyon şekillendirmeliyiz. Savaştan sonra Azerbaycan ve bu bölge için yeni bir dönem başlayacak."

Azerbaycan ordusu, başarılı operasyonlarıyla Dağlık Karabağ çevresindeki hukuka aykırı statükoyu bozdu. Ermenistan işgali kırıldı. Toplamda 1 kent ve 2 kasaba dahil, 45 yerleşim yeri işgalden kurtarıldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Aristo 12 ay önce
Sallama sen rusyadan izinsiz eve ğidemezsin ebulfeyz elçibeye yaptıklarınız ortada kime hava atıyorsun Rus uşağı babanla aynısın hadi oradan zevzek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@