7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

81 yaşında aşkını netten buldu

Pekinli emekli sanat profesörü olan Wu Jieqin, internetten tanıştığı ve kendisinden 23 yaş genç Jiang Xiaohui ile haftasonu evlendi. Wu gazeteye verdiği röportajda, "İnternet sadece gençlere yönelik değil. Ben 1998 yılından bu yana İnternet kullanıyorum.

Dünya 28.10.2008, 14:24
81 yaşında aşkını netten buldu
Pekinli emekli sanat profesörü olan Wu Jieqin, internetten tanıştığı ve kendisinden 23 yaş genç Jiang Xiaohui ile haftasonu evlendi.

Wu gazeteye verdiği röportajda, "İnternet sadece gençlere yönelik değil. Ben 1998 yılından bu yana İnternet kullanıyorum. Yaşlıların, internette aşkı aramamaları yönünde herhangi bir kural yok" ifadelerini kullandı.

Jiang ise, 86 yaşındaki annesi ile 85 yaşındaki babasının Wu'nun çok yaşlı olduğunu söylediğini ancak onları ikna ettiğini belirtti.

Wu, İnternet'te açtığı profiline ABD, Avustralya ve Ukrayna'dan 50'nin üzerinde kadının olumlu cevap verdiğini ancak görüşmelerin ardından emekli demiryolu çalışanı Jiang'a aşık olduğunu ifade etti.


Yorumlar (1)
_cigdem_ 14 yıl önce
Net'ten evlilik ... Büyük cesaret ... Tanıyabilmiş ve o kararı alabilmişse, ne diyelim Allah mesut etsin ... Hem Allah bilir ama ne kadar ömrü kalmış ki zaten ! Gönlüne göre bulduğuna inanmışsa ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@