19 Yaşındaki Hastasını Kaybettikten Sonra Yıkılan Doktor

Doktorluk her anlamda dünyanın en zor mesleklerinden birisi. İnsan hayatının başka bir insanın ellerine emanet edilmesinin ağır sorumluluğu. Daha da zoru kötü haberi aileye söylemek.19 YAŞINDAKİ HASTASINI KURTARAMADIBir acil servis doktorunun 19 yaşındaki

Dünya 22.03.2015, 20:25
19 Yaşındaki Hastasını Kaybettikten Sonra Yıkılan Doktor

Doktorluk her anlamda dünyanın en zor mesleklerinden birisi. İnsan hayatının başka bir insanın ellerine emanet edilmesinin ağır sorumluluğu. Daha da zoru kötü haberi aileye söylemek.

19 YAŞINDAKİ HASTASINI KURTARAMADI

Bir acil servis doktorunun 19 yaşındaki hastasını kaybettikten sonra çekilen fotoğrafı sosyal medyayı bir anda sardı. Hastane bilgisinin veya hastanın ölüm sebebine ait bir bilgi henüz yok. Ancak yaşanan acı ve yıkımın yarattığı etki apaçık ortada.

FOTOĞRAFI DOKTORUN ARKADAŞI ÇEKTİ

Reddit' te, NickMoore911 adlı kullanıcı tarafından paylaşılanresmin altında Bu doktor hastasını kurtarmayı başaramadı" yazıyordu.Kendisi de bir doktor olan NickMoore911 notuna şöyle devam etti; "Bizim çalışma alanımızda bu durum sık yaşanıyor. Genelde kaybettiğimiz hastalarımız çok yaşlı, hasta, ya da bazen ikisi birden oluyor. Ancak bu sefer ölen hasta 19 yaşındaydı. Bu doktorun kim olduğunu veya neden hastasını kaybetti bilmiyorum. Ama paylaşamaya değer güçlü bir resim olduğunu düşündüm."

19-yasindaki-hastasini-kaybettikten-sonra-yikilan-7106038_281_m.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@