7m


7m

hyundai

10 günlük bebeği fare yedi!

Hindistan'da Yeni doğan bölümündeki 10 günlük bebeği fareler ısırdı. İlk anda müdahale edilemeyen bebek ne yazık ki hayatını kaybetti.   Hindistan devlet hastanesinde yaşanan olayda acılı anne baba "Bebeğimiz idrar yollarındaki sıkıntıdan dolayı ameliyat

Dünya 31.08.2015, 14:19
10 günlük bebeği fare yedi!
Hindistan'da Yeni doğan bölümündeki 10 günlük bebeği fareler ısırdı. İlk anda müdahale edilemeyen bebek ne yazık ki hayatını kaybetti.
 
Hindistan devlet hastanesinde yaşanan olayda acılı anne baba "Bebeğimiz idrar yollarındaki sıkıntıdan dolayı ameliyat olacaktı, biz oğlumuzun parmağının ısırılmış olduğunu farkedip hemşirelere söyledik. Ancak onlar bunu önemsemedi. Ameiyattan sonra iyileşmesi için yoğun bakıma yatırıldı. Oğlumun yanına gittiğimde bir çok yerinden ısırıldığını fark edip doktorlara söyledik. Ancak hiçbir şey yapmadılar"  diyor.
 
 
Hastanede yaşanan bu korkunç olay sonucu sağlık bakanı hemen harekete geçti ve devlet hastanesini incelemek üzere sağlık birimlerini gönderdi. Olaydan sorumlu 1'i doktor 3 personelin işine son verildi ve bu kişilerin mahkemede yargılanmasına karar verildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@