banner526

banner533

banner513

İçerde dizisinin 3. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı

Yeni sezona hızlı başlayan İçerde'nin 3. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. işte ayrıntılar...

Dizi - Film - TV 30.09.2016, 23:00 30.09.2016, 23:09
İçerde dizisinin 3. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı

Show TV'de yeni sezona hızlı başlayan ve özellikle sosyal medyada gündem olan İçerde dizisinin yeni bölümü olan 3. Bölümün 2. fragmanı yayınlandı.

Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle sezonun en iddialı yapımı olan "İçerde"nin yeni tanıtımı yayınlandı.


 
İKİ KARDEŞİN BİRBİRİNİ BULMA HİKAYESİ!
 
Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olur. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'tir. 
 
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde'nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği "İçerde", merakla beklenen yeni bölümü ile Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de.
İşte "İçerde"nin yeni tanıtımı!

3. BÖLÜM 1. FRAGMAN

 

​3. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@