banner526

banner533

banner513

İçerde 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

İçerde yeni bölümde neler olacak?

Dizi - Film - TV 23.10.2016, 10:40 23.10.2016, 10:44
İçerde 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan İçerde 6. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fragmanları yayınlanan yeni bölüm yine nefes kesecek. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin başrolde yer aldığı dizi merakla bekleniyor.

İÇERDE 6. BÖLÜM FRAGMANI

"İçerde"nin Pazartesi günü ekrana gelecek altıncı bölümünde; Yusuf, Celal'in sevkiyatını basmak için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçer. Celal'in lojistik firmasını Melek'in üzerine devredecek olması Yeşim'in hiç hoşuna gitmemiştir. Yeşim, Melek ve Sarp'ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar verir. Yusuf ekibin içinden birinin Celal tarafından satın alındığı bilgisini ekibiyle paylaşır. Hainin kim olduğunu bulmak zorundadırlar. Yusuf'un ekibi zorlu bir sınavdan geçecektir. 
 
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde'nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@