7m


7m

hyundai

Zümrüdüanka dizisi 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Zümrüdüanka'nın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 05.10.2020, 13:52
Zümrüdüanka dizisi 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenleriyle her cumartesi Fox Tv ekranlarında buluşan Zümrüdüanka dizisinin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircileri yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

ZÜMRÜANKA 14. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE ZÜMRÜDÜANKA 13. BÖLÜM ÖZETİ...

Zümrüt, kendisinden saklanan sırlardan birini öğrenmiştir. Deniz’in gerçekte kim olduğu da böylece ortaya çıkmıştır. Azimet’in kurduğu oyun, istediği gibi sonlanmıştır.

Zümrüt, Serhat’la olan geçmişini ve aşkını sorgulamaya başlar. Serhat için, Zümrüt’ten başkası yoktur, olmayacaktır da. Ancak Zümrüt’ü buna inandırmaya çalışırken, iki aşık, başka sınavlara tabi tutulacaklardır. Deniz de Serhat’ın hayatında kalıcı olmak adına, elini yükseltir ve tehlikeli adımlar atmaya başlar.

Suhandan, yaşadığı büyük acıdan sonra, kendi seçimlerini yapmaya başlar. Artık, kimsenin hayatı üzerinde tahakküm kurmasına izin vermeyecektir.

Serhat hem Zümrüt’ü hem kızını kalbinde tutabilmek için, başka cephelerde savaşlar vermektedir. Ancak Cihan’ın araladığı kapı; ikisi arasında, uzun süre bitmeyecek bir savaşın başlangıcı olacaktır.
 


Yorumlar (1)
aaa 2 yıl önce
bıkmadınız mı bu filmelrin aynısını tekrar tekrar yapmkatan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@