Zemheri 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show Tv'nin sevilen dizilerinden olan Zemheri'nin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ise dizinin izleyenlerini heyecanlandırdı. İşte o fragman...

Zemheri 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ekranların başarılı dizisi Zemheri'nin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

ZEMHERİ 9. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE ZEMHERİ 8. BÖLÜM ÖZETİ...

Firuze ve Ertan’ın evlendiğini öğrenen Ayaz, Firuze’ye hesap sorar. Firuze’nin söyledikleri karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Firuze’ye karşı hayatında ilk kez öfke duymaktadır. Berrak Safiye’ye böbreğini vermek için yaptırdığı tahlillerde bambaşka bir şey öğrenecektir. Berrak doktordan aldığı haberle Ayaz’ı yeniden kazanmak için büyük bir koz elde edecektir.

Evliliklerinin herkesçe bilinmesini isteyen Ertan Firuze’ye babasıyla konuşması için baskı yapar. Firuze Yaşar’a onu hapse tıkayan kişi ile evlendiğini söylemekte zorluk çeker... Yaşar ise biricik kızı Firuze'nin böyle bir evlilik yaptığını duyunca tepkisini çok sert bir şekilde ortaya koyar. 

Ertan’ın verdiği hediye ile şoke olan Firuze, Ertan’ın Ayaz’la olan ilişkisini bildiğine emin olur. Ertan’ın kardeşine verdiği büyük zarardan sonra Ayaz'a da hiç acımadan zarar vereceğini düşünür. 

Polisler Yasin’in ölümüne sebep olan kişiyi bulabilmek için soruşturmayı genişletmiştir. Eve gelen polisler Elvan’ın paniklemesine ve korkmasına neden olur. Elvan’daki değişiklik evdeki herkesin dikkatini çeker. Polisler ifadesini almak için Faruk’u götürürler. Emniyet dönüşü Faruk’un eve getirdiği bilgiler Firuze’nin olaya bakış açısını tamamen değiştirecektir. Firuze’nin yeni planı ne olacaktır. Ertan evde küçük bir davetle evliliklerini duyurmaya karar vermiştir. Yaşar aileden kimsenin o yemeğe katılmasını istemez. Oysa Aliye Firuze’nin Ertan’la evlenmesinden içten içe memnundur. Aliye Yaşar’ı ikna edip kızının düğün yemeğine gitmeyi başarabilecek midir? Ayaz’a yakın olmak için her türlü fırsatı değerlendiren Berrak, Ayaz’ı da yemeğe davet eder. Ayaz’ın yemeğe katılması herkeste şok etkisi yaratır. Ayaz yapacağı büyük açıklama ile Ertan ve Firuze evliliğinin temeline büyük bir bomba atmak niyetindedir.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER