Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların yeni dizilerinden olan Zalim İstanbul'un 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 15.05.2019, 10:14
Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyicleriyle her pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında buluşan Zalim İstanbul'un 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircisini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair detaylar..

ZALİM İSTANBUL 8. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI

Ceren evleniyor. Seher, Ceren'in gelinliğine sarılarak; "Kendi ellerimle gelin edecektim ben kızımı!" diyor.

ZALİM İSTANBUL 7.  BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ...

Ceren, Şeniz'in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher'in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar.

Agah ve Seher yüzleşmekten korktukları karşılaşmanın ortasına düşerler. Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk'i suçlarken. Cenk durumun ciddiyetinin farkında değildir.

Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren'e hayatının şokunu yaşatacaktır. Öte yandan Cemre, Nedim'in gerileyişinin peşini bırakmaya niyetli değildir, bunun için attığı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır.

Tüm bunların yanında Agah'ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü için diken üstünde günleri işaret eder.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@