Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Zalim İstanbul'n ilk bölümü yayınlandı. İzleyenler ikinci bölüm fragmanı merak etti. Zalim İstanbul'un 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizi - Film - TV 01.04.2019, 23:21 01.04.2019, 23:43
Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Zalim İstanbul ilk bölümü ile yayınlandı. İzleyenler diziyi ilgi ile takip ederken, ikinci bölümün fragmanının çıkıp çıkmadığını merak etti. Zalim İstanbul'un 2. Bölüm fragmanı çıktı mı? İşte tüm detaylar haberimizde...

Zalim İstanbul'un 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul dizisini 2. Bölüm Fragmanı henüz yayınlandı.

"Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir" diyerek yola çıkan Zalim İstanbul'un genel hikaye ve künyesi ise şöyle; Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul'da; üç çiçeği ile Antakya'da yaşayan Seher'in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

1. Bölümde neler oldu?

Lojistik sektörünün devlerinden, Agah Karaçay çocukluğunda geçirdiği kaza nedeni ile tekerlekli sandalyeye mahkum kalan yeğenine memleketinden "gelin" aramaktadır. Teklif evin yadigarı tarafından memleketlisi, babaanne Neriman’a ulaşır. Neriman, Seher’in ölse böyle bir teklifi kabul etmeyeceğini bildiği için, küçük torununu da ikna ederek usta bir düzenbazlığa girişir.

Karaçayların ise dışarıdan görünen güçlü, ihtişamlı ve renkli yaşamının öteki yüzü, tehlikeli sırlar barındırmaktadır. Seher ailesi ile adım attığı Karaçay köşkünde, en korktuğu şeyle; çocuklarıyla, hırsla, parayla sınanacak, yaşananlar iki aileyi de temelden sarsacak, hayatlarındaki taşları yerinden oynatacaktır.

1. Bölümden fotoğraflar:

Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@