Yeni Gelin 36. bölüm 3. fragmanı yayınlandı - Kalender Ağa'ya operasyon

Show TV'nin beğenilen komedi dizisi Yeni Gelin dizisi 36. bölüm 3. fragman yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacak olaylar

Yeni Gelin 36. bölüm 3. fragmanı yayınlandı - Kalender Ağa'ya operasyon
Kahkaha dolu dizi Yeni Gelin 36. Bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Bella'nın Boran Ağa'yı tehdit ettiği, Kamilla'nın depresyona girdiği tanıtımda Boran Ağa'nın kardeşi ile Nazgül'ün atışmaları dikkat çekiyor. Gelini ve dünürü kaçırılan Kalender Ağa, "Piton gibi dolanacağım boynuna!" sözleriyle Boran Ağa'ya meydan okuyor.

Show TV'nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa AvkıranSema KeçikDağhan KülegeçYonca ŞahinbaşZeynep KankondeLale BaşarRenan Bilek ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

İŞTE 36. BÖLÜM 3. FRAGMANI


 

Yeni Gelin'in yarın akşam ekrana gelecek 36. bölümünde Bella ve Kamil, Boran'ın adamları tarafından kaçırılmıştır. Boran'ın adamları Bella'yı Şirin, Kamil'i de sevgilisi zannettiği için önce Kamil'den kurtulmayı planlarlar. Kamil'i öldüreceklerdir. Bozokların ise bundan haberi yoktur. Bella ve Kamil'i Portekiz yolunda bilmekte, Şirin'in kaçırıldığını sanıp her yerde Şirin'i aramaktadırlar. Bu sırada yanlış anlama silsilesine bir halka daha eklenir. Konak halkı, Kalender'in de kaçırıldığını zanneder. Kalender'in oğulları ve kardeşleri bunun üzerine operasyona karar verirler. Baran ve Bozoklar büyük hazırlıklarla operasyona başlarlar. Fakat Baran, bastıkları mekanda Boran'ı değil, onun kardeşini bulunca yanlış anlama silsilesine nerdeyse en büyük halka eklenir. Baran, başını kurtaramayacağı bir belaya sokmuştur. Şirin'in konağa dönüşüyle taşlar bir bir yerine oturmuş; Bella ve Kamil'in Boran'ın elinde esir olduğu öğrenilmiştir. Bunun üzerine Bozoklar; Kalender Ağa öncülüğünde en büyük operasyonlarına girişirler. Bozoklar için artık ölmek var, dönmek yoktur. Bozoklar Boran'ın mekanına baskın yaptığında kimsenin aklına gelmeyen olur. Silahlar patladığında her şey için artık çok geçtir.
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner443

banner441