Yasak Elma 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Sevilen dizi Yasak Elma' nın 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte detaylar...

Yasak Elma 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!
banner432

Fox Tv'nin başarılı dizilerinden olan Yasak Elma'nın 47. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicleri yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

YASAK ELMA 47. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI

Yıldız evden kovuluyor. Ender sonunda Halit ile Yıldız’ın arasını açmayı başarıyor. Ancak Şahika’nın onun için hazırladığı planla Yıldız’ın ne kadar zararsız olduğunu anlayabilir. Şahika’nın gözü çok daha kara ve her şeyi yapabilir. Bu arada Yiğit’in de Şahika’nın yanında olması büyük avantaj. Ender’in etrafında düşmandan geçilmiyor. Ve kafasına aldığı bir darbe ile denize düşen Ender’in akıbeti bilinmiyor. 

YASAK ELMA SEZON FİNALİ ÖZETİ: YASAK ELMA 47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender’in Yıldız’a kurduğu tuzak işe yarıyor ve Yıldız kapı dışarı ediliyor. Hem de Ender’in gözleri önünde. Halit, Yıldız’ın ona tuzak kurduğunu sanıp Yıldız’ı kapıya koyuyor. Yıldız önce yalvararak sonra da intikam yemini ederek giderken, Halit bir kez daha kapıyı açıyor. Yıldız’ın üzerindeki mücevherleri alan Halit ‘senden benden hiçbir şey alamazsın’ diyerek Yıldız’ı çok şaşırtıyor. Yıldız bu tavırla adeta yıkılıyor. Masun olduğunu haykıran Yıldız gözyaşlarına boğuluyor. Ender ise bu zaferin tadını çıkarmakla meşguldür. Ancak Ender’i mahvedecek olan Yıldız’dan önce Şahika’dır. Ender, Şahika’nın peşinde olduğunu anlıyor. Yıldız ise bu süreçte perişan halde suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Ancak Halit artık Yıldız'ı düşünecek durumda değil. Yıldız, Ender’e o kadar çok öfkeli ki onu öldürebileceğini söylüyor.

ENDER’E ZORLU DÜŞMAN

Şahika ise Ender’i yok etmeye yeminli. Planının kusursuz olması için çalışmalarını sürdürüyor. Yiğit de ona bu uğurda yardım ediyor. Ender, Halit’i bu sefer de Şahika’ya karşı doldurmak istiyor. Ancak Şahika Yıldız’a benzemiyor. Şahika çok daha tehlikeli ve her şeyi yapabilecek bir gözü karalığa sahip.

ŞAHİKA ENDER HESAPLAŞMASI

Ender ile Şahika yüz yüze geliyor. Ender Şahika’nın birini öldürdüğünü öğreniyor ve bunu onun yüzüne vuruyor. Ancak Şahika bu, Ender’e ters köşe yapıyor. Ayrıca Ender’i tehdit ederek karşısına çıkmamasını söylüyor. Hatta gözünü bile kırpmadan Ender’i öldürebileceğini ima ediyor. Ve Ender boğazın serin sularına kafasına darbe indirilerek atılıyor. Ancak bunu yapanın kim olduğunu bilmiyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner204

banner443

banner393