banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Yasak Elma 17. bölüm fragmanı çıktı mı?

Yasak Elma 16. bölüm ile ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, Yasak Elma 17. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 01.10.2018, 22:42
Yasak Elma 17. bölüm fragmanı çıktı mı?

FOX TV'de ekranlara gelen Yasak Elma 16. bölümüyle izleyenleriyle buluştu. Son dönemin fenomen dizisi bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitledi. Yasak Elma 17. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Yasak Elma 16. bölüm özeti

Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete geçirmek için kolları sıvar. Olacaklardan habersiz olan Yıldız ise Defne’yle samimiyetini ilerletiyordur. Zeynep Alihan’ın buluşma yerine gelmemesinden sonra yıkılmıştır. Alihan kendini açıklamak istese de, Zeynep artık inanmaz. Zeynep’in Alihan’la ilgili duyduğu bir haber ise onu başka kararlar almak zorunda bırakacaktır.

Yasak Elma 15. bölüm özeti

Zeynep Alihan’dan uzak durmak istese de Alihan buna izin vermez. Zeynep’le konuşacak ve ondan bir şans daha isteyecektir. Bunu her zamanki gibi kendine özgü tarzıyla yaparak yine Zeynep’i şaşırtmayı başarır. Halit ve Yıldız’ın arası tam düzelmişken, Yıldız yeni bir skandala karışır ve evde yine gerginlik olur. Ender, Yıldız ve Halit’i ayıramayacağına inanmaya başlayıp ümitsizliğe kapılmışken, evine gelen beklenmeyen misafirle bütün fikri değişir. Şans bu kez Ender’den yanadır. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@