Yasak Elma 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma yeni sezona merhaba dedi. Sevilen dizi bu hafta 13. bölümüyle ekranlara geldi. Yasak Elma 14. bölüm fragmanı çıktı mı, bu hafta neler oldu? İşte detaylar

Yasak Elma 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'de ekranlara gelen sevilen dizi Yasak Elma 13. bölümüyle yeni sezona merhaba dedi. Sevilen dizi yeni sezon ilk bölümüyle hayranlarını ekran başına toplamayı başardı. Yasak Elma 14. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Yasak Elma 13. bölüm özeti

Yıldız, Şengül’ün ihanetiyle sarsılır. Halit’e sürekli kendini ispat etmek zorunda olması onu çok yormuştur. Ender’le olan savaşını kaybettiğine inanarak evliliğiyle ilgili önemli bir karar alır. Zeynep ise Yıldız’ın aldığı karardan habersiz Amerika’ya varır. Alihan Zeynep’e yetişememesinin üzüntüsünü yaşarken Zeynep’i geri kazanmanın yollarını arayacaktır.

Yasak Elma 12. bölüm özeti

Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer. Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cem’in sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır.

Dizi kadrosu:

Talat Bulut,Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar, Tuğçe Koçak


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393