7m


7m

hyundai

Yargı 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yargı 25. bölümü ile yine nefes kesti. Sevilen dizi izleyicilerini ekrana kilitledi. Peki Yargı 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 20.03.2022, 22:15 20.03.2022, 22:21
Yargı 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Yargı 25. bölümüyle ekrana geldi.  Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden olan Yargı yine hayranlarını heyecanla ekran başına kilitledi. Yargı 26. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Yargı 25. bölüm özeti

İşler gittikçe karışık bir hal almaya başlamıştır. Herkes gemi ile birlikte Zafer'in döneceğini düşünürken aile için büyük bir sürpriz yaşanır ve Zafer'in orada olmadığı söylenir. Ilgaz ise, bu durumdan şüphelenmeye başlamıştır. Babasından yardım ister. Metin çok tedirgin olmuştur. Yekta da, Serdar'dan Zafer hakkındaki gerçeği öğrenir. Ceylin'i yine büyük bir yıkım beklemektedir.

Yargı 24. bölümde neler olmuştu?

Ceylin ile Ilgaz’ın ilişkilerini büyük bir açmaz beklemektedir. Şimdiye kadar birbirini kusursuz bir şekilde bütünleyen ikili için, bu sefer sahip oldukları farklılıklar büyük bir krize yol açacak gibidir. Hem de tam beklemedikleri, yepyeni bir dava içerisine sürüklenmişken… Engin’in videosu, şimdiye kadar herkesin düşündüğü teorileri alt üst etmiş ve pek çok bilineni değiştirmiştir. Bir yandan da başlarına sürekli bela açmayı başaran Çınar ve Serdar bu kez geri dönüşsüz bir çıkmazın içindedirler. Bu çıkmazın altında kalan gençlerin sorgulanma ve gerçeğin ortaya çıkma savaşı herkese sıçrayacak gibidir. Şu ana kadar hep kendi inandıkları adalet yolunda yürüyen Ilgaz ile Ceylin’i, artık birbirlerine yürüdükleri yolda aşkları için geçmeleri gereken sınavlar beklemektedir.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@